Latvijas Mākslas akadēmija pirmā Latvijā uzsāk izmantot Live@Edu priekšrocības

Latvijas Mākslas akadēmijas studenti kļuvuši par pirmajiem studentiem Baltijā, kas, pateicoties universitātes sadarbībai ar Microsoft un „Datorzinību centru”, var piekļūt iespējām, kuras nodrošina Microsoft Live@Edu vispasaules virtuālās saziņas programma.

Universitātē esošie 840 studenti jau sākot ar šodienu var vienkārši un ērti sazināties gan savā starpā, gan ar universitātes pasniedzējiem un darbiniekiem. Iekšējā platforma, kura ir Live@Edu stūrakmens, nodrošina studentiem iespēju veidot savus profilus (līdzīgi kā iepazīšanās portālos). Ar to starpniecīgu šajā pat vidē iespējams citiem sūtīt elektroniskus ziņojumus vai izmantot tiešās saziņas iespēju (analoģiski kā Skype, Live Messenger u.c.), veikt ierakstus kalendārā, kā arī radoši izpausties tādās sfērās kā blogošanā (interneta dienasgrāmatu rakstīšanā) vai vizuālajā mākslā (ir pieejama attēlu galerija). Visi sistēmā reģistrētie lietotāji var lietot minētos un citus Windows Live pakalpojumus bez maksas gan esot tiešsaistē jebkurā atrašanās vietā, gan no saviem mobilajiem telefoniem.

[img]/images/upload/liveedu_2.png[/img]
Izglītības iestādēm bez maksas piedāvātās platformas nozīmīgumu skaidro Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs: Live@Edu programmas piedāvātās iespējas ļoti labi atspoguļo tās Mākslas akadēmijas vērtības, ar kurām jaunie mākslinieki šodien cenšas sevi pieteikt sabiedrībai: dinamisms, aktualitāte, mijiedarbība, saziņa un jaunā meklējumi. Ar šo soli Latvijas Mākslas akadēmija parāda to, ka ir atvērta jaunajām tehnoloģijām un nebaidās iet līdzi laikam.”

[img]/images/upload/liveedu_1.JPG[/img]
„Mums ir liels gandarījums atzīmēt to, ka Latvijas Mākslas akadēmija ir pirmā mācību iestāde Baltijā, kas ir pilnvērtīgi pievienojusies programmai Live@Edu. Visā pasaulē nu jau vairāk nekā 7 miljoni cilvēku ir saņēmuši savus kontus Live@Edu programmā. Tagad starp viņiem ir arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, pasniedzēji un darbinieki. Esmu gandarīts, ka mākslinieki novērtē moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas. Šī patiešām ir nozīmīga diena, kad māksla un tehnoloģijas runā vienā valodā,” prezentācijā vēstīja Sandis Kolomenskis, Microsoft Latvia vadītājs.

Materiāli no informācijas plašsaziņas līdzekļiem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us