Lattelecom palielina lejupielādes ātrumu

Neilgu laiku atpakaļ bija manāmas daudzas neskaidrības saistībā ar [url=http://www.lattelecom.lv/]Lattelecom[/url] piedāvātajiem interneta pakalpojumiem, proti, pēkšņi daudziem [i]Pilsētas Interneta[/i] lietotājiem tika atcelts ārzemju interneta ierobežojums, citiem palielināts ātrums, bet nebija pilnīgi nekādas oficiālas informācijas no interneta pakalpojumu sniedzēja puses. [url=http://datuve/raksts/1144/Lattelekom___10_Gbps_pari_Baltijas_jurai]Datuve maijā ziņoja[/url], ka Lattelecom ir palielinājusi Baltijas jūras optiskā kabeļa caurlaidību uz 10Gbps no 622Mbps, tad nu domājams te nu arī ir redzami šīs darbības augļi.

Kā vēsta oficiāla informācija, Lattelecom ir iecerējis palielināt [i]Pilsētas Interneta[/i] ātrumu līdz 2Mbps, bet [i]Mājas DSL [/i]ātrumu līdz 5Mbps. Lai gan ātruma palielinājums ir jūtams ne tikai Rīgas rajonā, Lattelecom pakalpojuma mājas lapā mdsl.lv ziņo, ka 5. septembrī uzsāks ātruma palielināšanu Rīgas klientiem, septembra mēnesī ir plānots pabeigt ātruma palielināšanu Rīgā un uzsākt arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem. Šajā laikā Rīgas klientiem var rasties īslaicīgi traucējumi. Tiem klientiem, kuriem tiks palielināts ātrums, vairs nebūs pieejamas pakalpojumu izvēles mājas lapas mdsl.lv un dsl.lv, kā arī maksa par papildpakalpojumiem vairs netiks aprēķināta un piestādīta.

Lattelecom ir veicis daudz pārmaiņu šī gada laikā – zīmolu maiņa, optiskā kabeļa caurlaidības palielināšana, interneta ātruma palielināšana, [i]Profesionālā interneta[/i] (ADSL2+ tehnoloģija) ieviešana, Apollo iTV, jaunu pakalpojumu ieviešana, zemākas cenas utt. Laikam uzņēmums vēlas paplašināt savu darbības loku un izkonkurēt mazos, lokālos interneta pakalpojumu sniedzējus, bet konkurence ir pozitīva patērētājam – zemākas cenas un augstāka kvalitāte. Cerēsim, ka šīs reformas nemazinās pakalpojumu kvalitāti, bet gan sekmēs to un padarīs pakalpojumus lietotājam ērtākus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us