Lattelecom Affiliate

Pagājušā gada nogalē Lattelecom palaida profesionālu Webmasteru programmu Lattelecom Affiliate, kura ļauj Latvijas mājas lapu īpašniekiem nopelnīt līdz pat 1500Ls/mēnesī izvietojot Lattelecom Affiliate bannerus. Turpinājumā būs daži statistikas dati par Lattelecom Affiliate ieņēmumiem. Darbības princips ir pavisam vienkāršs un Jums tikai ir jāreģistrējas, lai jūs piedalītos šajā programmā. Pēc apstiprināšanas Jūs varēsiet sākt pelnīt naudu, summas Lattelecom Affiliate ir ievērojamas, 15.00 Ls līdz pat 50.00 Ls no viena klienta pasūtījuma.

Nopelni 15-50LVL komisijās par Lattelecom Affiliate pakalpojumu reklamēšanu!

Tagad Tev ir iespēja ne tikai pastāstīt citiem par Lattelecom pakalpojumiem, bet arī saņemt atlīdzību par savām pūlēm. Lattelecom Affiliate sistēma uzskaita apmeklētājus un izmaksā komisijas par katru klientu, ko mums sagādāsiet.

Lattelecom Affiliate reģistrācijas forma

Lattelecom Affiliate banneru lapa

Lattelecom Affiliate ziņu lapa

Lattelecom Affiliate izmaksājamo komisiju lapa

Lattelecom Affiliate piedāvātie pakalpojumi nodrošina augstus konvertācijas rādītājus un nepārtraukti tiek strādāts pie šo rādītāju tālākas uzlabošanas izmantojot dažādas konvertācijas optimizācijas, split testu un lietojamības testu metodes. Šie augstie konvertācijas rādītāji nodrošina augstu varbūtību, ka Tevis atsūtītais apmeklētājs izvēlēsies kādu no mūsu pakalpojumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us