Lasvegasā parādījies pirmais LTE-tīkls un pirmais LTE-telefons

Samsung Mobile uzsākuši pirmā LTE- telefona piegādes. Ierīce ar nosaukumu Samsung Craft darbosies pirmajā komerciālajā MetroPCS operatora 4G LTE-tīklā Lasvegasā. Līdz gada beigām operators apsola izvērst LTE tīklus arī citās pilsētās.

Samsung Craft nesadarbojas ne ar vienu no zīmolu mobilām operētājsistēmām, to vietā tajā tiek izmantots Samsung izgudrojums ar Samsung TouchWiz interfeisu. Pagaidām nav zināms, cik jaudīgs procesors ir Craft, bet tam ir tikai 190 МB RAM un salīdzinājumā ar citām 4G-ierīču iespējām, ļoti grūti nosaukt Craft par mūsdienīgu viedtelefonu.

Kas attiecas uz telefona „iekšieni”, tad neskaitot LTE-čipu, telefonam ir izbīdāmā QWERTY-tastatūra («sāna slaidera» formfaktors), 3,2-megapikseļu kamera ar zibspuldzi un video ierakstīšanas funkciju, skārienjūtīgs AMOLED-ekrāns ar 3,3 collu diagonāli, 1x EV-DO CDMA radio, Wi-Fi adapters, Bluetooth 2.1 modulis, GPS-uztvērējs un MicroSD atmiņas karšu slots. Piegādes komplektā ietilpst arī 2-gigabaitu karte ar kinofilmu «Zvaigžņu ceļš» ar atmiņas paplašinājuma iespēju līdz 32 GB.

[img]http://datuve/images/upload/20100926233805.jpg[/img]

Telefona cena būs $299 no MetroPCS ar diviem tarifu plāniem – bezlimita Voice/Text/Web par $55 un «premium» bezlimita, kurā ietilpst 14 televīzijas kanāli 4G- translāciju, ieskaitot NBC, BET un Univision. Ārpus Lasvegasas modelis pagaidām netiek pārdots.

Samsung Craft ir ierīce ar diezgan ierobežotām iespējām, tādēļ vairākums lietotāju visdrīzāk izvēlēsies pagaidīt ar pāreju uz LTE līdz tirgū parādīsies viedtelefons uz Android bāzes vai iPhone, kas savienojams ar LTE. Pagaidām nav zināms, kad MetroPCS uzbūvēs LTE-stacijas citās pilsētās, tomēr cits Amerikas mobilais operators Verizon grasās palaist LTE- tīklus 30 lielākajās ASV pilsētās.

Kā avots izmantotas MetroPCS un webplaneta.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us