Lai jums no spama brīvs jaunais gads!

Varbūt jau nākamajā gadā virsrakstā minētais sauklis būs ierasta lieta biznesa aprindās. Drošības risinājumu kompānija MX Logic vēsta, ka šajā gadā nevēlamo vēstuļu jeb spama (mēstuļu) sūtīšanas apjomi varētu pieaugt un sasniegt rekordaugstu līmeni.

MX Logic pārstāvji ziņo, ka šogad, atšķirībā no citiem gadiem, nav vērojams ierastais mēstuļu izsūtīšanas gadījumu skaita kritums par apmēram 30 procentiem, kāds līdz šim ik gadu pieredzēts pēc Ziemassvētkiem. Drošības firma vēsta, ka parasti ik gadu pirmajos mēnešos pēc brīvdienām spama vēstuļu skaits ir krities, taču šogad tas pat ir audzis. Tiek uzskatīts, ka tas ir zīmīgs rādītājs iespējamam mēstuļu skaita palielinājumam šī gada laikā.

[img]/images/upload/spam_rising.jpg[/img]

Jāpiezīmē, ka pavisam nesen Google publiskojuši pērnā gada mēstuļu atskatu, kurā jau ziņots par tendenci mēstuļu skaitam palielināties. Ja 2006. gadā vidējam lietotājam bija iespēja saņemt ap 23 tūkstošiem surogātpasta sūtījumu gadā, tad 2007. gadā šis skaitlis sasniedzis jau 36 tūkstošus. Pie tam, dramatiski palielinājies ne tikai sūtīto vēstuļu skaits, bet arī to izmērs, kas saistāms ar aizvien jauniem veidiem kā apiet dažādos e-pasta mēstuļu filtrus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us