Lai būtu salds miegs

Brīžiem šķiet, ka 21. gadsimta tehnoloģiju pasaulē cilvēki nespēj iztikt bez dažādām tehnoloģijām nevienā dzīves jomā – pat gulēt vai pamosties cilvēki nespēj bez aizvien uzlabotam un ar dažādām īpašām funkcijām apveltītām ierīcēm. Tā kā miegā veselīgs cilvēks pavada aptuveni trešdaļu savs dzīves, tad šī joma ir investīciju vērta.
Miljoniem cilvēku visā pasaulē cieš no miega traucējumiem, trūkuma, bezmiega, trausla miega, krākšanas un citām problēmām, kas traucē izbaudīt gulēšanas procesu. Šādiem cilvēkiem palīdzēt grib ne tikai zāļu ražotāji, bet arī dažādi tehnoloģiju un ierīču izgudrotāji.

Ir tādi cilvēki, kas gadiem cieš no miega traucējumiem, bet nezina tās problēmas īsto iemeslu, taču kā zināms tie dakteri, kas sauc sevi par miega speciālistiem, lai noteiktu jūsu problēmu liks jums patērēt daudz laika slimnīcas, kur jūs pētīs miega laikā un tas daudziem būtu diezgan grūti. Tādēļ šiem cilvēkiem lieti noderēs jaunā ierīce SleepTrek3, kas spēj noteikt īsto miega traucējumu iemeslu. Ierīce mēra elpošanas ātrumu un smagumu, krākšanu, ķermeņa novietojumu, skābekļa daudzumu un pulsu. Tikai ir neliela problēma – šīs ierīces maksā gandrīz 4000 USD, bet arī miega speciālistu darbs nereti izmaksā gandrīz tikpat. Bet, ja esat gatavi šķirties no tādas naudas summiņas, tad dodaties uz ražotāja [url=http://www.grasstechnologies.com/products/clinsystems/sleeptrek3.html]mājas lapu [/url].

[img]/images/upload/20100121191336.jpg[/img]

Visā pasaulē notiek miljoniem auto avārijas tieši tādēļ, ka to vadītāji nav bijuši kārtīgi izgulējušies un liela daļa šo nogurušo šoferīšu ir tālbraucēji. Viņi parasti brauc pa pāriem un kamēr viens guļ, otrs brauc, taču izgulēties tādā braucošā mašīnā ir grūti, tādēļ izgudrota ir miega cepure jeb ķivere, kas līdzīgi kā jau zināmās “ brilles” palīdz gulēt gribētājam iegūt tumsu, bet papildus tā arī pilnība izolē jebkādas skaņas, lai cilvēks varētu justies tiešām ka naktī mājās mierā un klusumā. Šāda miega ķivere maksā tikai 30 USD. Sīkāka informācija ražotāja [url=http://Dreamhelmet.com ]mājas lapā[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us