Labākie viedtālruņi par pieņemamu cenu

Var šķist, ka lētie tālruņi nav uzticami, taču šis uzskats ir maldīgs. Pārdošanā ir vairāki labi budžeta viedtālruņi, piemēram, Motorola Moto G sērijas tālruņi un viens pat vēl lētākais E sērijas telefons. Drīzumā gaidāmās Samsung un Xiaomi ierīces arī izskatās saistošas ne tikai tāpēc, ka šie ir plaši pazīstamu kompāniju ražojumi par zemu cenu, bet arī tāpēc, ka tiem ir pienācīgas specifikācijas, piemēram, laba kamera un elegants dizains.

Citi no zemāk uzskaitītajiem viedtālruņiem jau ir pieejami, daži vēl tikai gaidāmi.

Samsung Galaxy A11

Nesen izlaistajam Galaxy A11 ir 6,4 collu displejs un trīs kameras: 13 un 5 megapikseļu platleņķa kameras un 2 megapikseļu dziļuma kamera. Tas arī piedāvā ietilpīgu 4000 mAh akumulatoru un papildu atmiņas iespējas. Tam nav bezvadu uzlādes iespējas, taču ir austiņu ligzda, kas bieži nav jaunākiem modeļiem.

Cena: aptuveni €140

Motorola Moto G7 Play

Moto G7 Play ir iecienītākais Android viedtālrunis, par pieejamu cenu. Tam ir 5,7 collu displejs, ūdens drošs pārklājums un viena 13 megapikseļu aizmugurējā kamera. Tiem, kam patīk uzņemt daudz pašbildes, tālruņa priekšpusē ir iestrādāta zibspuldze.

Cena: aptuveni €135

Samsung Galaxy A01

Šis ir lētākais no Samsung jaunās A sērijas tālruņiem, taču tas piedāvā pārsteidzoši daudz specifikāciju. Tajā ietilpst ātri uzlādējama 3000 mAh baterija, 5,7 collu displejs un divas aizmugurējās kameras.

Cena: aptuveni €93

Motorola Moto E6

Moto E6 viedtālrunis, kas tika izlaists 2019. gada jūlijā, tagad ir plaši pieejams par cenu zem 90 eiro. Tam ir 13 megapikseļu kamera, austiņu ligzda un 5,5 collu displejs. Savādi, bet uzlādei tas izmanto Micro-USB portu (nevis USB-C). 

Cena: aptuveni €85

LG K40

Vidējās klases LG K40 Android tālrunis, kas pieejams par mazāk nekā 100 eiro, debitēja 2019. gadā, un tam ir 5,7 collu displejs, pirkstu nospiedumu sensors un 13 megapikseļu kamera. Tālruņa darbību nodrošina astoņu kodolu procesors un 3000 mAh akumulators.

Cena: aptuveni €100

Motorola Moto G6

Moto G6 Android viedtālrunim ir pieejama Android Oreo versija un dubultā aizmugurējā kamera. Kameras izšķirtspēja ir 13 megapikseļi un tālrunim ir 4000 mAh akumulators.

Cena: aptuveni €130

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us