Labākā RIM reklāma: Baraks Obama neatteiksies no Blackberry

Jaunais ASV prezidents Baraks Obama paziņojis, ka neatteiksies no sava Blackberry tālruņa par spīti tam, ka viņam tiks nodrošināts daudzkārt drošāks viedtālrunis General Dynamics Sectera Edge.

CNN ziņās Obama informēja, ka viņa viedtālrunim ir jāpaliek prezidenta rīcībā, lai „kontaktētos ar īstajiem amerikāņiem”. „Es uzskatu, ka mēs spēsim paturēt arī Blackberry. Mana darba kārtība, kas nav jaunums, ir, ka jebkurš manis rakstītais e-pasts var tikt nodots CNN rīcībā. Tādēļ es pirms sūtīšanas vispirms padomāju,” atzinis Obama.


Nedēļas vidū tika paziņots, ka jaunajam prezidentam nāksies atteikties no sava iemīļotā viedtālruņa. Kamēr viņš atradās senatora amatā, šāda „vieglprātība” bija pieļaujama, taču prezidenta statusā nedrīkst ļaut kādam piekļūt svarīgiem datiem. B.Obamam piešķirtais tālrunis Sectera ir masīvāks un mazāk parocīgs, taču tam ir visas ikdienā nepieciešamās iespējas un tehnoloģiju ziņā tas nebūt neatpaliek no Blackberry, no kura prezidents gan tomēr neatteiksies.

Kā zināms, Baraks Obama ir liels tehnoloģiju mīļotājs un viena no viņa “firmas zīmēm” ir tieši R.I.M. ražotais Blackberry viedtālrunis, kas ir neatņemama nākamā prezidenta ikdienas darba sastāvdaļa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us