Kyocera prezentējuši pasaules visātrāko drukas galviņu

Viens no lielākajiem printeru un biroja tehnikas ražotājiem Kyocera pagājušajā nedēļā paziņojis par jaunu printera drukāšanas galviņu tehnoloģiju, kas spēj apstrādāt lapas apbrīnojamā ātrumā – izdruku ātrum var sasniegt pat 1000 lappuses minūtē. Šāda ierīce galvenokārt būs paredzēta komerciālai lietošanai.

Pirmā šāda printera galviņa patērētājiem būs pieejama jau šomēnes, un tā tiks aprīkota ar 2556 sprauslām, pa kurām tinte nokļūst uz papīra lapas. Lai arī ierīces maksimālā drukāšanas izšķirtspēja ir 600×600 punkti collā, tās maksimālais drukāšanas platums nepārsniedz 11 centimetrus, tādēļ nepieciešams rindā izvietot vairākas šādas galviņas. „Izcilā veiktspēja un uzticamība Kyocera KJ4 sērijas printera galviņai reprezentē jaunus apvāršņus, kas pavērsies drukas tirgū. Mēs ticam, ka ar šo produktu tintes printeri beidzot kļūs par veiksmīgu produktu komerciālai lietošanai,” prieka pilns vēsta Hitoši Takao (Hitoshi Takao), Kyocera Corporation pārstāvis.

[img]/images/upload/kyocera_kj4.jpg[/img]
Pats ražotājs šo produktu plāno piedāvāt komplektā ar MJP600 sērijas printeri, kas minūtes laikā ar šīs drukāšanas ierīces palīdzību spēs izdrukāt 200 metrus garu papīra lenti (600×480 punktu izšķirtspējā). Pārvēršot šo laukumu A4 standarta lapās, iznāk, ka ierīce spēj izdrukāt pat 1000 A4 izmēra lapas minūtē (teju 17 lapas sekundē). Jau kopš 2002. gada kompānija strādājusi, lai radītu pilnīgi jaunu veidu, kādā uzklāt tinti uz papīra, kas arī padara šo ierīci tik ātru.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us