Kuram ir taisnība par pārlūku Browzar?

Softpedia 2. septembrī piešķīra pārlūkam Browzar sertifikātu, apgalvojot, ka Browzar ir 100% brīvs no spiegprogrammām, reklāmas programmām un vīrusiem. Sofpedia pati arī piedāvā Browzar lejupielādēt no savas lapas un [url=http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/Browzar.shtml]galvo par jaunā pārlūka drošību[/url]. Browzar izstrādātāji lepojas un ir pārpublicējuši arī savā [url=http://www.browzar.com/help/customer_information.htm]mājas lapā [/url] Softpedia piešķirto sertifikātu un drošības garantiju: „Softpedia guarantees that Browzar 1.2.0.0 is 100% FREE, which means it is a freeware product (both for personal and commercial use) that does not contain any form of malware, including but not limited to: spyware, viruses, trojans and backdoors. This software product was tested thoroughly and was found absolutely clean, therefore it can be installed with no concern by any computer user.”

Savukārt Kaspersky Antivirus 7. septembrī ir publicējis [url=http://www.antivirus.lv/news.php?l=lv&d=7.09.2006&n=2&w=1 ]brīdinājumu[/url] par pārlūku Browzar, jo no drošības speciālistu viedokļa Browzar maldina lietotājus.

Galvenais ir tas, ka pārlūks nepilda solīto un proti – nelikvidē lietotāja datorā visu informāciju par to, kādas vietnes lietotājs ir apmeklējis. Bez tam Browzar novirza lietotāju uz savas firmas meklētāja lapu, kuru nav iespējams mainīt. Neraugoties uz izstrādātāju solīto un Softpedia testiem, drošības speciālists Brūss Šneiers ir nosaucis Browzar par reklāmas programmu.

Par spīti kritikai Browzar mārketinga vadītājs Adžazs Ahmeds, kurš ir arī Freeserve dibinātājs, intervijā ar BBC strikti apgalvo: “Tā nav nekāda reklāmas programma. Tāpat kā visas meklēšanas programmas, arī Browzar piedāvā apmaksātu reklāmu.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us