Krievu dizaineri strādā pie otrās tastatūras ar ekrāniem taustiņos

Art Lebedev – krievu dizainera Artemija Ļebeģeva (Artemy Lebedev) stila studija – ar tās vadītāju priekšgalā prezentējusi jaunu versij savai daudz aprunātajai tastatūrai Optimus Maximus. Tastatūra Popularis, līdzīgi kā Maximus, aprīkota ar ekrānu taustiņos, taču tā izmēru ziņā ir mazāka.

Studijas vadītājs A.Ļebeģevs stāsta, ka Popularis tastatūrā izmantos vienu lielu LCD ekrānu, kas atradīsies zem caurspīdīgajiem taustiņiem. Tas ļaus dramatiski samazināt izmaksas (Optimus Maximus izmantoti OLED ekrāni katram taustiņam atsevišķi), tādējādi, pagaidām koncepta stadijā esošā ierīce būs pieejamāks patērētājam. Pēc pirmajiem publiskotajiem attēliem var spriest, ka tastatūra būs kompaktāka un līdzināsies klēpjdatoru ievades ierīcēm.

[img]/images/upload/optipop.jpg[/img]

Salīdzinājums starp reālu Optimus Maximus un Popularis uzmetumu

[img]/images/upload/optimus_popularis.jpg[/img]
Mācoties no pagātnes kļūdām, kad Optimus Maxiums tirdzniecība tika atlikta vairākkārt, Artemijs Ļebeģevs izvairījies nosaukt iespējamo produkta debijas laiku, taču plānots, ka pirmais reālais prototips varētu būt aptaustāms vai nu šī gada beigās vai nākamā sākumā. „Mūsu mērķis šogad ir radīt prototipu tastatūrai ar caurspīdīgiem taustiņiem, kas pārklāj vienu lielu ekrānu. Iespējams, ka rūpnieciska ražošana varētu sākties gada beigās vai nākamā gada sākumā,” atzinis vadītājs. Tiesa, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, var pat nesteigties ar naudas krāšanu, jo varētu būt gaidāmas vairākas aizķeršanās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us