Krievijas valdība neapmierināta ar Call of Duty: Modern Warfare 2

Spēle Call of Duty: Modern Warfare 2, kas pieejama PC, Sony PS3 un Xbox 360 lietotājiem, pirmajā pārdošanas dienā ASV un Lielbritānijā nesa ienākumus 310 miljonu dolāru apjomā. [i]Infinity Ward[/i] veidota un [i]Activision[/i] izdota, šī spēle sniedz spēlētājam iespēju iejusties desantnieku grupas Task Force 141 dalībnieka ādā, lai gan atsevišķos spēles posmos spēlētājam nākas vadīt arī citus tēlus, tajā skaitā teroristu. Viena no šādām epizodēm izsaukusi starptautisku strīdu.

Šajā spēles daļā spēlētājs vada krievu tautības ļaundari, kas lidostā nogalina cilvēkus. [i]Activision[/i] skaidro: „Spēlētājam ir iespēja izlaist šo spēles daļu. Spēles sākumā tiek brīdināts, ka turpinājums kādam varētu šķist nepatīkams. Vardarbīgo ainu dēļ šī spēle ir paredzēta spēlētājiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Tāpat kā spriedzes filmas, šī spēle ir izveidota, lai spraigi un reālistiski attēlotu dažādus konfliktus.”


Krievijas valdībai [i]Infinity Ward[/i]/[i]Activision[/i] gara darbs pie sirds nav gājis. Saniknota par valsts attēlojumu, valdība pagaidām ir spēli aizliegusi, pavēlot izņemot to no veikalu plauktiem. Cenšoties atrisināt šo problēmu, [i]Activision[/i] ir laiduši klajā ielāpu, kas no spēles izņems šo lidostas līmeni. Uzņēmums cer, ka spēles versija ar šo labojumu varētu veikalu plauktos nonākt jau nākamajā mēnesī.

Tagad gan internetā parādījusies informācija, ka [i]Activision[/i] noraidot šo pārpratumu. Lēmums pārveidot spēli īpaši Krievijas tirgum esot nācis no paša uzņēmuma.

[url=http://www.dailytech.com/Russian+Censors+Ban+Modern+Warfare+2+Censored+Version+May+be+Allowed/article16852.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us