Krāpnieks ar Photoshop palīdzību cenšas piemuļķot tiesnesi

Krāpnieks Derils Saimons ([i]Daryl Simon[/i]) ir pazīstams ar plašu blēdību sarakstu, taču šoreiz viņš pāršāva pār strīpu, cenšoties ar Photoshop programmas palīdzību izveidot attēlus, kuros viņš redzams darām brīvprātīgo darbu, un tad iesniedzot šos attēlus tiesnesim.

Saimona nedarbu sarakstā ir 30 tūkstošu ASV dolāru vērtas sporta automašīnas iegāde ar viltotu čeku, vairākas blēdības, kurās iesaistītas kredītkartes, turklāt viņa īpašumā atradās zagta Mercedes-Benz automašīna. 2007. gadā viņš atzina savu vainu kredītkaršu viltošanā un tika atbrīvots pret drošības naudu, taču neieradās uz nepieciešamajām pārbaudēm.

Lai mīkstinātu sev piespriesto sodu, 38 gadus vecais Saimons izmantoja Photoshop programmu, lai ievietotu savu attēlu bildēs, kurās viņš attēlots, darot brīvprātīgo darbu slimnīcās kā palīgs fizioterapijas un rehabilitācijas vingrinājumos. Kādā bildē viņš bija redzams, palīdzot kādam slimnīcas pacientam, savukārt citā – palīdzot kādam skolniekam skolā.

Kad Saimons nogādāja šos attēlus tiesnesim Stīvenam Robinsonam ([i]Stephen Robinson[/i]), tiesas darbinieki pamanīja, ka viņa attēli ir identiski – atšķiras tikai fons un dažās bildēs attēls ir pagriezts otrā virzienā. Turklāt Saimons pat bija uzrakstījis viltotas vēstules no dažādām labdarības organizācijām, kurās aprakstīta viņa sniegtā palīdzība.

Šāds gājiens Saimonam izmaksāja 285 mēnešus cietumā – tas ir par 50 mēnešiem vairāk nekā maksimālais sods par kredītkaršu viltošanu un neierašanos tiesā pēc atbrīvošanas pret drošības naudu.

[url=http://www.dailytech.com/Criminal+Tries+to+Photoshop+Himself+Volunteering/article19169.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us