Korejietis nopelnījis miljonu vonu iesniedzot sūdzību pret Apple

Korporācijas Apple Dienvidkorejas nodaļa izmaksājusi miljonu vonu (apmēram 945 dolāri) lielu kompensāciju iPhone īpašniekam, kas iesūdzēja Apple par ierīces „izspiegošanas” funkciju. Juridiskā firma, kurā strādā cietušais, tagad gatavo līdzīgu kolektīvo sūdzību.

Jurists Kim Jung Suk pieprasīja no kompānijas kompensāciju sakarā ar to, ka viņa iPhone viedtelefons patstāvīgi saglabāja informāciju par viņa atrašanās vietu konkrētā laika brīdī. Pēc Reuters datiem, Apple Korejas birojs jau izmaksāja tiesas noteikto summu.

Tagad Kim Jung Suka juridiskā firma Mirae Law nolēmusi iesniegt līdzīgu kolektīvo prasību pret Amerikas kompāniju. Tagad visi Dienvidkorejas iedzīvotāji var piedalīties, piereģistrējoties mājas lapā www.sueapple.co.kr.

[img]http://datuve/images/upload/20110723000827.png[/img]

Par iPhone un iPad „izspiegošanas” funkcijas esamību kļuva zināms aprīļa vidū, kad ierīču atmiņā tika atklāts speciāls nešifrēts un neaizsargāts fails consolidated.db. Noskaidrojās, ka tieši tajā viedtelefons ieraksta datus par īpašnieka atrašanās vietu, ieskaitot ģeogrāfisko platumu un garumu, kā arī precīzu laiku.

Kā avots izmantotas Reuters un hitechanalogy.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us