Korejiešu LG Chocolate tālrunim pievienojas LG Ice-Cream

Korejiešu kompānija LG nebeidz pārsteigt patērētājus ar jauniem veidiem kā iekarot tirgu. Pirms kāda laika prezentētajam LG Chocolate (šokolāde) tālrunim kompānija radījusi brāli – LG Ice-Cream (saldējums).

LG LH5000 tehniskā ziņā ir tik parasts, cik vien vidusmēra tālrunis šodien var būt – tam ir 2,2 collu QVGA izšķirtspējas ekrāns (320×240), 2 megapikseļu fotokamera un videozvana iespēja (LH5000 ir trešās paaudzes tīklus atbalstošs zvanīšanas rīks). Ierīce sver tikai 101 gramu un tās izmērs ir 101x51x13,6 milimetri. Saldējuma tālruņa akumulatora darbības laiks sasniegs 140 stundas gaidīšanas režīmā un 2,5 stundas – sarunu režīmā.

[img]/images/upload/LG-LH5000.jpeg[/img]
Pārējo specifikāciju diemžēl Korejas tālruņu gigants neizpauž, taču, ņemot vērā, ka tas ir tālrunis stilam, specifikācija īsti būtisku lomu nespēlē. Zināms, ka ar šo tālruni, par spīti tā nosaukumam, smadzeņu sāpes, kādas mēdz rasties, ātri ēdot saldējumu, nebūs novērojamas.

[img]/images/upload/LH5000_2.jpg[/img]
Tālruņa eksterjers, jeb LG „saldā pārīša” otrā puse LG Ice-Cream būs pieejams trijās krāsās – vaniļas, zemeņu un pistāciju, kas tradicionālā izpratnē nozīmē dzeltenīgo, sārto un zaļgano toni. Uz atveramās ierīces augšējā vāka ārpusē atrodas LED diodes, kas pēc kompānijas vārdiem veido ko līdzīgu „smaidiņam”, padarot tālruni draudzīgāku tā lietotājam. Tā vien šķiet, ka šis, 400 līdz 500 ASV dolārus vērtais tālrunis varētu iemantot popularitāti arī mūsu tirgū. Pagaidām gan nav zināmi termiņi, kad ierīce nonāks Eiropā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us