Korejiešu gigants Samsung turpina savu sadarbību ar Armani modes dizaineriem

Teju vai visu iespējamo sadzīves tehnikas grupu ražotājs Samsung jau kādu laiku piedāvā Armani dizaina tālruni. Milānas Internacionālajā Mēbeļu gadatirgū kompānijas prezentējušas augstas izšķirtspējas televizoru (HDTV).

Televizors pieejams 46 un 52 collu versijās, un tas pilnībā atbilst mūsdienu prasībām. Ekrāns spēj attēlot 1080p izšķirtspējā, kas šodien mājas vajadzībām ir augstākā iespējamā; tā pat televizorā izmantotais panelis darbojas ar Samsung 100 Hz displeju tehnoloģiju.

[img]/images/upload/samsung_armani_hdtv.jpg[/img]
Ierīces dizaina izstrādē piedalījušies Giorgio Armani modes nama pārstāvji, un šis produkts iekļauts Armani/Casa 2008./2009. gada mājas mēbeļu kolekcijā. Kā vēsta paši autori, televizors atspoguļo Holivudas zelta laikmetu un tas veidots tā, lai telpā izceltos, nevis pazustu. Unikāli dizaina elementi, piemēram, spoguļa mirdzumā nopulēts rāmis un tālvadības pults, šo „zilo ekrānu” nenoliedzami izcels pārējo starpā.

[img]/images/upload/Samsung_Armani.jpg[/img]
Eiropas, Krievijas un Korejas tirgum pirmais modelis, kam būs stilīga tālvadības pults un speciāli veidota priekšpuse, būs pieejams jau līdz vasaras vidum, savukārt 52 collu Samsung/Armani televizors būs pieejams vasaras otrajā pusē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us