Kompānijas „Schlage” jaunā slēdzene ļauj atvērt durvis ar balss palīdzību

[img] http://www5.pcmag.com/media/images/355879-century-touchscreen-deadbolt.jpg[/img]

Arvien populārākas kļūst „gudrās” slēdzenes un pieaug to ražotāju skaits, kas vēlas iesaistīties šajā biznesā. Kompānijai „Schlage” ir pieredze mājas drošībai paredzēto ierīču izgatavošanā, un tā ir nākusi klajā ar jaunu produktu, ko paredzēts iebūvēt ārdurvīs. Atliek vēl ierīcē ievietot četras AA izmēra baterijas, un tā būs gatava lietošanai – tu varēsi iekļūt savās mājās, izmantojot kādu no 3 vienkāršām iespējām: savu personīgo atslēgu, četrciparu PIN kodu vai savu viedtālruni.

Šī sistēma piedāvā neskaitāmas pielāgošanās un kontroles iespējas. Tu vari izveidot līdz pat 30 dažādiem ieejas kodiem un kontrolēt to, kā un kad viesi drīkst ienākt tavā teritorijā. Ierīces kompanjons ir aplikācija „Siri”, bet tā sadarbojas arī ar kompānijas „Apple” izstrādāto „HomeKit” aplikāciju. Durvis var atvērt arī ar balss kontroles palīdzību – ja tavas rokas tobrīd ir aizņemtas, tad palūdz, lai tās „atver” aplikācija.

Pašlaik vēl nav pilnībā pabeigti šīs ierīces uzlabošanas un pilnveides darbi, taču tā solās nonākt tirgū jau šogad. Aptuvenā cena varētu būt 199- 300 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us