Kompānijas „Leoht” rokassoma uzlādēs ierīces un palīdzēs tās atrast

[img] http://o.aolcdn.com/dims-global/dims3/GLOB/resize/600×400/http://www.blogcdn.com/slideshows/images/slides/325/951/1/S3259511/slug/l/dsc09767-800-1.jpg[/img]
„Leoht” rokassoma ir viena no tām lietām, bez kurām varētu iztikt, taču daudzas to vēlēsies iegūt savā īpašumā. Kā jau jūs varat nojaust, tā ir patiesi mūsdienīga soma. No ārpuses tā izskatās pēc vienkāršas melnas ādas rokassomas, taču, aplūkojot tās iekšpusi, jūs būsiet pārsteigti. Tā slēpj iebūvētu beteriju (6,000 vai 10,000 mAh) ierīču uzlādei un arī pāris spuldzīšu, lai palīdzētu ātrāk atrast to, ko meklē. Atliek vien nospiest pogu, un tās iekšpuse tiks izgaismota ar LED spuldzīšu radīto gaismu.

Šī soma piedāvā arī slepenu nodalījumu, kurā var paslēpt pašas vērtīgākās lietas, piemēram, naudu un pasi. Teorētiski tā ir ļoti laba ideja, tikai somu nedrīkst atstāt bez uzraudzības, citādi tai nebūs jēgas.

Rokassomas prototips sver aptuveni pusotru kilogramu. Kolīdz somas tehnoloģija tiks pilnveidota, tās svars samazināsies par trešdaļu. Aptuvenā somas cena tiek lēsta 300 – 500 ASV dolāru robežās. To varēs iepriekš pasūtīt [url= https://www.kickstarter.com/] Kickstarter mājaslapā [/url] šī gada pavasarī, jo veikalos tā nonāks tikai rudenī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us