Kompānija Samsung plāno izlaist viedtālruņus ar lokanu ekrānu

[img] http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2011/10/samsung_flexible_amoled-1.jpg [/img]
Lokans un elastīgs tālruņa displejs solās būt nākamais lielais modes kliedziens mobilo telefonu ražotāju vidū. Kompānija „Samsung” ir paziņojusi, ka grasās laist klajā tādus viedtālruņu ekrānus, ko var salocīt uz pusēm. Iepiekš kompānija bija paziņojusi par viedtālruni ar lokanu korpusu.

Ņujorkā notikušajā „Samsung” investoru forumā tika atklāts, ka tālrunis ar elastīgu displeju pie klientiem nonāks jau 2015. gadā. Kompānijas „Samsung Display” viceprezidents atklāja to, ka nākamgad tā plāno ražot aptuveni 30 līdz 40 tūkstošus lokano ekrānu tālruņu mēnesī. Pēc milzīgā produkcijas apjoma var spriest, ka „Samsung” gūs virsroku pār konkurējošajām kompānijām, kas ražos līdzīgu produktu.

„Samsung” konkurents, kompānija „LG”, pagājušā gada izskaņā izlaida pasaulē pirmo viedtālruni ar ieliektu ekrānu – Gflex. „Samsung” sekoja šim piemēram un nāca klajā ar „Galaxy Round”, kas arī lepojās ar ieliektu dispeju.

Kopš tā laika ražotāji vairs nav eksperimentējuši ar dažādiem ekrānu pielāgojumiem, bet tas nozīmē vien to, ka jaunais produkts uzreiz pēc nokļūšanas tirgū nonāks vispasaules tehnoloģiju cienītāju uzmanības centrā.

[img] http://cdn.gsmarena.com/vv/newsimg/14/11/samsung-bendable-phone/gsmarena_001.jpg [/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us