Ko sagaidīt no Apple 2010. gadā?

Pēdējā laikā aizvien biežāk izskan dažādas baumas par Apple 2010. gada jaunajiem produktiem. Tiek uzskatīts, ka savus jaunākos produktus Apple sāks laist apgrozībā jau janvāra beigās. Rakstā tiks apskatīti 5, pēc autoru domām visiespējamākie, jaunie Apple produkti.

[b]1. Apple planšetdators[/b]

Par planšetdatora iznākšanu tiek runāts visvairāk, jo šo ierīču popularitāte pēdējā laikā pieaug tik strauji, ka Apple nemaz nevar tādu neizveidot. Tiek lēsts, ka tas veikalu plauktos parādīsies jau 2010. gada februārī.
Financial Times stāsta : „Jaunā skārienjūtīgā ierīce, pie kuras Apple komanda jau strādā, būšot līdz pat 10 collas (pa diagonāli) liela, tā savienosies ar internetu tāpat kā iPod Touch – iespējams bez telefona iespējām, taču ar pieeju Apple online stores. Šie ierīce būs lielizmēra iPod Touch, kas darbosies kā izklaides centrs, interneta pārlūks un e-pasta klients, tā tiešam būs vienreizēja ierīce!”

[img]/images/upload/20091229142700.jpg[/img]

[b]2. iPhone 4G[/b]

Skaidrības labad jāatgādina, ka runa ir par nākamās paaudzes iPhone. Apple nav neko oficiāli teicis par šo produktu (tā īpašībām vai iznākšanas datumu), taču gaidāms tas varētu būt gada vidū. Ko var no tāda sagaidīt? Lielāku atmiņu, daudzkodolu procesoru un iespējams Wii līdzīgu sensoru.

[b]3. Uzlabots Mac Pro[/b]

Intel jaunajam Xeon „Gulfton” procesoram ir 6 kodoli, tātad arī Apple vajag padomāt kā turēt līdzi saviem konkurentiem. Runā, ka jaunais Mac Pro iznākšot pirmajā 2010. gada ceturksnī un tas visdrīzāk piedāvās 12 fiziskos un 24 loģiskos kodolus.

[b]4. iPod touch ar video[/b]

Šādas ierīces neparādīšanās 2009. gadā bija lielākā fanu pievilšana, veikalos pat bija jau nopērkami piemēroti vāciņi. Tādēļ iPod Touch ar video ir jāparādās veikalos 2010. gadā. Iekšējie avoti no Apple runā, ka iPod ar kameru veikalos būtu jāparādās jau pirmajā gada ceturksnī.

[img]/images/upload/20091229143039.jpg[/img]

[b]5. iTunes piedāvās mūzikas straumēšanu[/b]

Apple tāpat vien neiztērēja 80 miljonus USD, iegādājoties visu nepieciešamo no Lala, lai piedāvātu mūzikas straumēšanu. Lala speciālistiem jau ir liela pieredze šāda pakalpojuma ieviešanā, taču vai viņu sistēma darbosies uz iPhone 3G, to rādīs laiks.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us