Ko Apple iesāks ar 3x3cm skārienjutīgajiem displejiem?

Internetā parādījusies informācija par 3x3cm lieliem skārienjutīgiem displejiem, kas it kā esot Apple ražojums. Ja šī informācija ir patiesa, kādam nolūkam Apple gatavo šos displejus? Tehnikas jaunumu portāls [url=http://www.pocket-lint.com/news/34230/apple-mini-touchscreen-6-devices]Pocket-lint[/url] piedāvā 7 dažādas versijas ar ierīcēm, kurās varētu parādīties šie Apple skārienjutīgie displeji.

Jauns Apple iPod shuffle
Viens no lielākajiem iPod shuffle trūkumiem ir tas, ka nevarat atskaņotājā apskatīt pašlaik atskaņotā skaņdarba nosaukumu vai ātri sameklēt sev nepieciešamo dziesmu. Neliels displejs, kas nepadarītu ierīci pārāk lielu, patiešām noderētu.

[img]http://datuve/images/upload/20100710190048.jpg[/img]
Jauns iPod nano
Lai gan iPod nano ir pietiekami mazs atskaņotājs, tam nav ne skārienjutīgā displeja, ne piekļuves App Store programmatūras veikalam. Atskaņotājam pievienotais skārienjutīgais displejs ne vien papildinātu Apple skārienjutīgo ierīču klāstu, bet arī aktualizētu vienu no vecākajiem Apple produktiem.

MacBook trackpad’s
Iespējams, ka šis būs jauns trackpad’s MacBook un MacBook Pro sērijas klēpjdatoriem, kas ļaus vadīt peles kursoru un attēlos informāciju.

Apple TV tālvadības pults
Taustiņi Apple skatījumā jau ir vēsture, tādēļ iespējams, ka šie mazie skārienjutīgie displeji ir paredzēti Apple TV tālvadības pultīm. Tās varētu piedāvāt līdzīgas iespējas kā pašlaik App Store nopērkamās programmas Apple TV vadīšanai. Šie mazie skārienjutīgie displeji varētu būt viltīgs veids mudināt lietotājus iegādāties ierīci ar lielāku displeju, piemēram, iPod touch.

Apple iWatch
Nosaukums izsaka visu – iespējams, Apple ražotie 3x3cm skārienjutīgie displeji parādīsies rokas pulksteņos, kas kalpos ne tikai kā pulksteņi, bet arī piedāvās apskatīt laika ziņas un izmantot citas App Store piedāvāto programmu iespējas.

Apple printeris
Varbūt šī ir pārāk nereāla ideja, taču iespējams, ka Apple gatavojas stāties pretī HP un izveidot printeri, kurā būtu iebūvēts šis mazais displejs. HP jau piedāvā programmas printeriem, kādēļ lai Apple to nedarītu? Padomājiet paši – neliels, pārnēsājams printeris, kas ļauj izdrukāt nepieciešamo no iPhone, iPad un Mac būtu kaut kas Apple stilā.

Apple iPhone mini
Baumas par neliela izmēra iPhone jau ir dzirdētas, tādēļ varbūt šis ir apliecinājums, ka Apple patiešām gatavo jaunu sava populārā viedtālruņa versiju.

[img]http://datuve/images/upload/20100710190156.jpg[/img]
Kurš no šiem variantiem jums šķiet ticamākais?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us