Kļūdas dēļ dzimšanas dienas svinībās piedalīsies 21 000 Facebook lietotāju

Rebeka Džeivelova no Anglijas pilsētiņas Harpenendas ļoti neveiksmīgi uzaicināja draugus uz savu 15 gadu dzimšanas dienas ballīti. Viņa izmantoja Facebook servisu, bet nesekoja iestatījumiem. Meitene grasījās uzaicināt tikai 15 cilvēkus, bet kļūdas dēļ šis uzraksts kļuva publisks.

Viņas uzaicinājumu saņēma ne tikai meitenes “draugi”, bet arī nejauši cilvēki. Pēc tam, acīmredzami, atradās jokdari, kuri uztaisīja to par fleš-mobu. Rezultātā uz uzaicinājumu atsaucās apmēram 21 tūkstotis cilvēku, ziņo Telegraph.

Svinību norise tika plānota uz 7.oktobri, bet Rebekas māte jau atcēla ballīti un paziņoja policijai. “Viņas ballīte ir atcelta, un viņai paveiksies, ja viņa saņems no manis kaut apsveikuma kartiņu,” paziņoja meitenes māte Livsijas kundze. “Es atņēmu viņai datoru un viņa vairs neatkārtos šādu kļūdu.” Pat tēvs nevarēja aizstāvēt nabaga meiteni: viņš ir šķīries no Livsijas kundzes.

“Pat ja atnāks tikai 1% ielūgto viesu, sāksies haoss”, – uzskata Livsijas kundze. Bet ja atnāks visi, kas pieteikušies, sāksies īsta Sodoma un Gomora: Harpenendā dzīvo tikai 30 tūkstoši iedzīvotāju. Bet Anglijas likumsargi apsolīja sekot tam, lai pie viņu mājas nenāk klāt neviens nepazīstams cilvēks, jo policistu varā ir izjaukt jebkuru ballīti, pat ja tā notiek ieplānoti.

Kā avots izmantota Telegraph.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us