Klēpjdators sievietēm – HP Vivienne Tam Edition

Datora izvēli aizvien vairāk un vairāk nosaka stils. Stilīgs dators ir daļa no sava tēla veidošanas. To uztvēruši arī HP, kas decembrī klajā laidīs īpaši sievietēm piemērotu neliela izmēra klēpjdatoru, kas no pirmā acu uzmetiena atgādinās nelielu somiņu – HP Vivienne Tam Edition.

Dators pirmo reizi tika demonstrēts kādā modes nedēļā šī gada septembrī. Tika ziņots, ka dators veikalos varētu nonākt oktobrī, taču tikai tagad izziņots – ierīci veikalos iegādāties varēs decembrī. Diemžēl pagaidām nav īsti skaidrs kāda būs ierīces cena un arī specifikācija ir visnotaļ skopa.

[img]/images/upload/vivienne1.png[/img]
Visticamāk dators būs aprīkots ar deviņu vai desmit collu ekrānu. Nav skaidrs cik jaudīgs būs procesors, taču tas būs kāds no Intel Atom ražojumiem, iespējams, 1,6 GHz. Paredzams, ka Vivienne Tam Edition klēpjdatoram būs 512 – 1024 MB operatīvā atmiņa, 4 līdz 8 GB SSD vai 80 līdz 120 GB klasiskā tipa cietais disks un SD karšu lasītājs. Līdzīgi kā Asus Eee PC, arī šim nebūs optiskais diskdzinis.

[img]/images/upload/vivienne2.jpg[/img]
Saprotams, šī ierīce ir radīta stilam, ne nopietnam darbam. HP Vivienne Tam Edition ir paredzēts nelielām piezīmēm un interneta pārlūkošanai publiskā vietā, pie tam, darot to ar stilu, tādēļ specifikācija ir otršķirīga. Visu izšķir stils, kas šim HP klēpjdatoram ir visnotaļ gaumīgs!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us