Kindle iekaro Amazon topus kā pirktākā elektroierīce

Tiešsaistes grāmatu tirgotājs Amazon.com, laižot klajā elektronisko grāmatu lasīšanas ierīci Kindle, izraisīja pamatīgu kņadu. Daudzu uzmanību piesaistīja ierīces izskats un iespēja, tajā ievietot vairākus simtus grāmatu. Protams, bija arī daudz kritiķu, kas teica, ka nekas nespētu aizvietot drukātas grāmatas lasīšanas prieku.

Lai vai kā, kopš parādīšanās brīža ierīce ir ļoti pieprasīta. Amazon.com paziņojuši, ka Kindle 2008.gadā bijusi pārdotā ierīce, pārspējot Nintendo DS, Sony PSP un citas. Jāpiebilst gan, ka vērā tika ņemts pārdoto vienību skaits, nevis gūtā peļņa.

[img]/images/upload/kindleamazon2-550×300.jpg[/img]
Ierīce bija visu sarakstu pirmajās vietās, kurās vien tā bija iekļauta, izņemot pozitīvo atsauksmju kategorijā – tur pirmo vietu ieņēma Samsung 46 collu LCD televizors.

Viena lieta, kas palīdzēja Kindle iekarot topu virsotnes, noteikti bija slavenās ASV televīzijas zvaigznes Opras sniegtais ierīces „apstiprinājums”. Opras vadītajā šovā viņa to nodēvēja par savu iecienītāko jauno ierīci. Viņa apgalvoja, ka grāmatu cienītāji ātri vien atgūtu ierīces iegādē ieguldītos 359 dolārus, jo jaunākās grāmatas Kindle lietotājiem pieejamas par 10 dolāriem vai pat lētāk.

[img]/images/upload/draft_lens1597776module9579877photo_1211087035kindle.jpg[/img]
Gada beigās ierīču krājums tika izsmelts un uzņēmums paziņoja, ka tiem cilvēkiem, kas vēlas iegādāties Kindle, nāksies pagaidīt līdz nākamā gada februārim. Taču nevar teikt, ka Kindle nebūtu konkurentu – piemērs būtu Sony veidotā e-grāmatu lasīšanas [url=http://www.sony.co.uk/hub/reader-ebook]ierīce[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us