Ķīnas valdība bez paskaidrojumiem bloķē pieeju YouTube

Ķīnas valdība atkal ir bloķējusi pieeju YouTube interneta vietnei. Šo notikumu Google atklāja paši, kad pirmdienas vakarā samazinājās YouTube Ķīnas datplūsma. Tiek uzskatīts, ka tas saistīts ar nesen ievietotajiem video, kuros attēlota Ķīnas policistu brutalitāte Tibetā.

Ķīnas iedzīvotājiem, kas mēģina apmeklēt YouTube interneta vietni, uzrādās šāda ziņa: “Network Timeout. The server at youtube.com is taking too long to respond.” Daudzi Ķīnas iedzīvotāji uzskata, ka šī vietnes bloķēšana ir valdības mēģinājums iedzīvotājiem liegt pieeju video materiāliem, kuros redzama Ķīnas policistu brutalitāte Tibetā.

Pieeja YouTube vietnei tikusi liegta arī citās valstīs, piemēram, Bangladešā, Taizemē, Pakistānā un Turcijā. Google pašreiz strādā pie tā, lai atjaunotu Ķīnas iedzīvotāju pieeju Youtube vietnei.

Šis nav pirmais gadījums, kad Ķīnas valdība liedz pieeju Youtube vietnei. Tas noticis arī 2008.gada maijā, Tibetas nemieru laikā. Ķīnas valdība bieži liedz pieeju tīmekļa vietnēm, kas ir pretrunā ar viņu politisko nostāju. Savulaik tikušas bloķētas arī The New York Times un Voice of America tīmekļa vietnes. Bieži tiek cenzētas arī televīzijas pārraides.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/html_tmp/content-view-41841-98.html]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us