Ķīna joprojām rada nopietnākos kiberdraudus rietumu pasaulei

Ķīnas radītie kiberuzbrukumu draudi turpina palielināties – hakeru grupas sadarbojas ar Ķīnas valdību, kura ir ieinteresēta palielināt savas ilgtermiņa kiberuzbrukumu iespējas. ASV-Ķīnas Ekonomikas un drošības pārskata komisija ([i]U.S.-China Economic and Security Review Commission[/i]) savā neatkarīgajā ziņojumā norāda, ka Pekinas amatpersonas kontrolē atsevišķas hakeru grupas. Grupas no amatpersonām saņem informāciju par mērķiem, kuriem nepieciešams uzbrukt.

Komisija ziņojumā norāda, ka Ķīnas valdība turpina veidot kiberarmiju, lai uzbruktu ASV valdībai un citām rietumu valstīm. Pentagonam, energosistēmām un citiem augstas nozīmes objektiem nepieciešama labāka aizsardzība pret ārzemju draudiem. Pat bez Ķīnas valdības atbalsta, neatkarīgie hakeri rada nopietnus draudus. ASV militāristi šogad izveidojuši jaunu kiberaizsardzības departamentu labākai militāro datortīklu aizsardzībai, lai gan nesen publicētajā pārskatā norādīts, ka valdība daudz netērēs kiberaizsardzības vajadzībām.

Dažādiem objektiem rietumos uzbrukumi notikuši ne tikai no Ķīnas, iesaistītas arī hakeru grupas Austrumeiropā un Ziemeļkorejā. Ja ASV valdība neuzlabos infrastruktūras aizsardzību, kibernoziegumi, kas beidzas ar sabojātiem tīkliem un milzīgām labošanas izmaksām, varētu sākt izpostīt uzbrukumu upurus pavisam.

[url=http://www.dailytech.com/China+Continues+to+Build+Cyberarmy+Threat/article16601.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us