Kāzu ceremonijas pārtraukumi, lai atstātu ziņas Facebook un Twitter

Kāds uzmanības pievēršanas mēģinājums ir panācis daudzu jo daudzu tvitter lietotāju izsmieklu. Kāds ASV iedzīvotājs, kurš acīmredzami ir ļoti pieķēries internetam un tā piedāvātajiem sociālajiem portāliem, atstāja ziņojumus internetā par savām kāzām tieši no pašas ceremonijas baznīcā, precīzāk – no altāra. Ar savu neparasto gājienu viņš ir panācis milzīgu popularitāti, bet diemžēl visai negatīvu.

Dana Hanna, kurš strādā kādā mājdzīvnieku mājas lapā, ceremoniju pārtrauca, lai no kabatas izvilktu telefonu un caur internetu nosūtītu ziņojumu uz [url=http://twitter.com]twitter[/url]. Daudzi šī portāla lietotāji bija visai pārsteigti par 21. novembrī 13:48 Dana Hanna atstāto ziņojumu: „Šobrīd stāvu pie altāra ar @TracyPage, kur tikai pirms sekundes viņa kļuva par manu sievu. Labi, laiks noskūpstīt savu līgavu!”

Tālāk Dana steidzās nomainīt attiecību statusu portālā [url=http://Facebook.com]Facebook.com[/url]. Tad mācītājs varēja turpināt ceremoniju ar vārdiem: „Kā jau es teicu, es pasludinu jūs par vīru un sievu. Tagad tas ir likumīgi gan Facebook, gan manā oficiālajā grāmatā. Dana, tu vari noskūpstīt līgavu.”
[img]/images/upload/20091206160757.jpg[/img]
Vēlāk, kā jau tas bija sagaidāms, šī sociālo portālu pārņemtā ceremonija un tās [url=http://www.youtube.com/watch?v=QWoiuXCE9Xo]video[/url] kļuva par ļoti populāru apspriešanas un apsmiešanas objektu gan dažādos ASV televīzijas sarunu šovos, gan arī internetā.

Protams, arī pašam jaunajam vīram bija sava atbilde, ko viņš nopublicēja savā iemīļotajā portālā twitter.com: „Visiem mana video kritizētājiem, kas jautā par manu psihisko veselību: Jūs neko nesaprotat. Es izklaidējos SAVĀS kāzās! Neiespringstiet, izklaidējieties!”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us