Kaspersky vēlas drošāku internetu

Uzņēmums uzskata, ka valdības un bankas nespēj aizsargāt klientus. Krievijas drošības programmatūras veidotāji uzskata, ka interneta drošībai netiek pievērsta pietiekami liela uzmanība un uz patērētāju pleciem gulstas pārāk liela atbildība.

[url=http://www.kaspersky.com]Kaspersky Lab[/url] vadītājs Jevgēņijs Kasperskis uzskata, ka valdības labprātāk pievērš uzmanību ekonomiskajai krīzei, nevis noziegumiem internetā. „Es uzskatu, ka atbildība būtu jāuzņemas valdībām. Un nevis valstu, bet pasaules valdībai, lai veidotu drošāku internetu un labāku tīklu pārvaldību. Tiek pārvaldīti ūdens, transporta un elektrības tīkli, bet internets ne.”

[img]/images/upload/eugene_kaspersky1.jpg[/img]

Kostins Raiju (Costin Raiu), Kaspersky Lab galvenais drošības eksperts, šo viedokli atbalsta un piebilst, ka bankas nepievērš pietiekami daudz uzmanības uzbrukumiem, kas vērsti pret viņu klientiem.

Raiju demonstrēja kā modernie Trojas zirgi spēja ne tikai savākt nepieciešamo informāciju, bet arī uzņemt ekrānuzņēmumus, lai apietu virtuālās tastatūras rīkus, kurus izmanto dažas bankas klientu autentificēšanai.

Dažādu uzņēmumu pētījumi rāda, ka trešdaļa cilvēku, kas neiepērkas internetā, to nedara drošības apsvērumu dēļ. Liela daļa aptaujāto cilvēku uzskata, ka internets tikai iegūtu no stingrākas pārvaldības.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us