Kas ir LG Mini GD880?

Datuve jau nesen rakstīja par LG sasniegumiem mobilo sakaru jomā rakstā LG Android viedtālrunis ar Dolby Mobile. Tagad elektronikas preču ražotājs LG iepazīstina ar pasaulē mazāko sakaru ierīci – 3,2 collu pilna skārienekrāna tālruni ar vairākām sociālo tīkla iespējām.

LG Mini tālrunis ir izcils kabatas lieluma sakaru mezgls tiem, kuri vēlas ātrāku komunikāciju un vienkāršāku piekļuvi interneta un sociālajiem tīkliem, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Par sakaru iekārtu LG Mini

Tas ir plānāks un kompaktāks par citiem 3,2 collu pilna skārienekrāna tālruņiem, tāpēc to viegli ieslidināt krekla kabatā vai rokassomiņā. Turklāt LG Mini ir arī tādas populāras funkcijas kā, piemēram, ātra tīmekļa pārlūkošana un tiešais pasts. Vēl tajā ir arī unikāls sociālā tīkla savienojums, kas ļauj uzturēt saziņu ar draugiem tiešsaistē vēl vienkāršāk, nekā izmantojot darbvirsmas datoru.

Barselonas Mobilās pasaules kongresa laikā LG Mini atraktīvā veidā tiek iepazīstināts arī ārpus izstādes robežām:

LG Mini torņi

Nelielais LG Mini atradās neparastā augstumā — Castell torņa (tulk. no spāņu valodas – cilvēku veidots tornis) virsotnē. Garāmejoši cilvēki ielas vidū pārvērtās par akrobātu trupu un izveidoja torni (castell), kas pēc tradīcijām tiek veidots Katalonijas reģiona festivālu laikā, Fira de Barcelona gadatirgu norises vietā. Sākumā šo torni veidoja neliela grupiņa, kas jau pēc mirkļa pieauga, tā simboliski atspoguļojot arī sociālo tīklu izaugsmi. Torņa virsotnē atradās mazs zēns, kurš ar LG Mini iebūvēto videokameru uzņēma sižetu, ko pēc tam publicēja LG emuāros un sociālā tīkla lapās.

Kas ir LG Mini?

“Kataloniešu tornis attēlo savienojamību, kas ir viena no galvenajām mazā, bet jaudīgā LG Mini īpašībām,” sacīja LG Spain galvenais mārketinga vadītājs Pablo Vidals (Pablo Vidal). “Šis tālrunis ir kabatas formāta saziņas centrs, kas radīts tiem, kuri vēlas ātrāku saziņu un vienkāršāku piekļuvi interneta un sociālajiem tīkliem, neatkarīgi no atrašanās vietas — pat ja tā ir cilvēku veidota torņa virsotne.”

Mobilā pasaules kongresa laikā LG visā pilsētā organizē arī citus torņus. Uzzināt par tiem var apmeklējot LG emuāru un LG sociālā tīkla lapas.

LG Mini seko Taviem draugiem

Notikuma LG Mini Follows Me (LG Mini seko man) ietvaros, aptuveni 100 cilvēku grupa (kas ir vidējais kontaktu skaits vidējam sociālo tīklu lietotājam) seko vienam cilvēkam, kuram ir LG Mini. Šī grupa mēro ceļu pilsētā, braucot ar metro, apstājoties restorānos un dienas beigās baudot dzērienus uz kādas terases. LG veido arī atraktīvu videošovu par to, kā šis LG Mini lietotājs pavadījis dienu savu sekotāju sabiedrībā. Video plānots publicēt LG emuārā un tādās vietnēs kā, piemēram, YouTube un Facebook.

LG Mini automašīna

Atbalstot LG Mini mazs, bet jaudīgs koncepciju, Mobilā pasaules kongresa ietvaros izveidots arī īpašs LG Mini autoparks, ko var izmantot mobilo tālruņu speciālisti, izplatītāji un preses pārstāvji no visas pasaules. Turklāt brauciena laikā mašīnās iespējams izmēģināt arī jaunos LG Mini tālruņus.

Pārdošanā Baltijas valstīs jaunais LG Mini tālrunis būs pieejams jau no šī gada aprīļa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us