Kārtējais muzikālais sveiciens no Nokia – 5320 un 5220 XpressMusic

Šķiet, skandināvu tālruņu ražotājs aizvien vairāk cenšas iet pa Sony Ericsson iemīto taciņu, piedāvājot vairākus jaunus tā sauktos „mūzikas tālruņus”, kuriem prioritāte ir izklaide ar mūzikas baudīšanu priekšgalā. Tā pat Nokia atklājuši savu pirmo tiešsaistes mūzikas veikalu, kas darbu uzsācis Austrālijā.

Nokia 5320 XpressMusic mobilais tālrunis ir pozicionēts kā jaunais līnijas flagmanis – tas apveltīts ar 3G sakaru iespējām, divām foto/video kamerām un pavisam jaunu balss vadības mehānismu, kas ļauj ļauj ne tikai apturēt vai sākt dziesmas atskaņošanu, bet arī izvēlēties tīkamāko gabalu, vienkārši izrunājot tās nosaukumu. Papildus, iespējams, ērtajai vadībai, Nokia 5320 XpressMusic ir speciāla skaņas uzlabošanas mikroshēma un daudziem tik lielu prieku nesošais 3,5mm austiņu spraudnis, kas ļaus pieslēgt jebkuru mājas atskaņošanas aparatūru. Telefonam ir līdz pat 8 GB ietilpīgu atmiņas karšu atbalsts, taču visticamāk ar mūziku pilnai atmiņas kartei vienā reizē cauri „neizskriet”, jo mūzikas atskaņošanas laiks aprobežojas ar vienu diennakti. 5320 XpressMusic būs pieejams vasaras otrajā pusē vai rudenī un tā cena būs ap 260 eiro.

[img]/images/upload/xpressmusic-5220-5320.jpg[/img]

Pa kreisi – Nokia 5320; pa labi – Nokia 5220

Savukārt XpressMusic 5220 modelis ir zemākas klases produkts – tam nav ne 3G sakari, ne arī divas kameras, taču tajā jaušama Nokia tik ierastā eksperimentēšana ar dizainu. Tiesa, mūzikas jomā tālrunis diži neatpaliek no jaunā karaļa – arī 5220 ir iebūvēta mikroshēma skaņas uzlabošanai un pieejams arī 3,5mm spraudnis. Tiek ziņots, ka šis tālrunis veikalos parādīsies apmēram tajā pat laikā, kad Nokia 5320 XpressMusic, taču tā cena būs stipri vien zemāka – tikai ap 170 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us