Kārtējā Vuze versija ir klāt. Šoreiz Vuze 4.5

Nesen klajā nākusi Vuze multimediju programmas (ja tā var izteikties) nākamā versija ─ Vuze 4.5. Vuze ir Azureus Bittorrent programmas turpinājums. Līdz šodienai Vuze kļuvusi par daudz ko vairāk kā tikai Bittorrent programmu. Līdzās iPhone, iPod, iPad, Xbox, PS3, PSP, Tivo un Samsung televizoru atbalstam Vuze 4.5 pievienojas populārākie Android viedtelefoni ─ HTC Desire, Evo, Hero, Incredible, Magic, Wildfire, Motorola Cliq, Droid, Droid X, Samsung Galaxy S u.t.m.l. Kā Vuze raksta: “Mēs ticam atvērtām platformām un esam priecīgi par Android OS panākumiem.”

[img]http://datuve/images/upload/20100810190015.png[/img]

Izmantojot jaunu ātruma testu, Vuze 4.5 optimizē lejupielādes ātrumu (ātruma tests uzsāksies uzreiz pēc jaunās versijas uzstādīšanas).

Līdz šim daudzfailu torenti, “smagie” torenti ar potenciāli daudziem failiem lejupielādei, tikuši atbalstīti, tomēr to lietošana bijusi nepilnīga. Ar jauno Vuze versiju daudzfailu torentu faili (“torentu saturs”) ir pieejami iezīmēšanai lejupielādei tūlīt. Līdz ar to iespējams iezīmēt failus lejupielādei no daudzfailu torenta failu saraksta uzreiz.

[b]Vuze[/b]

Pazīstamiem vārdiem runājot, Vuze ir “iTunes” un Bittorrent klienta apvienojums ─ ar “steroīdiem”. Vuze ir fīčām bagāta programma ar papildinājumiem un uzstādījumiem lietpratējiem.

[url=http://vuze.com/]Lejupielāde no http://vuze.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us