Kāds zin, kas ir AnooX?

Ja nezinat, tad esiet piesardzīgi, jo, redz, AnooX var kļūt vēl slavenāks un varenāks nekā Google un Yahoo. Vismaz tā ir paziņojis jaunais interneta meklētājs anoox.com, kas centīsies piesaistīt publiku. Pagaidām vien no nākamā un diženā nekas vēl bez sākuma nav redzams un ievadot meklējamo vārdu, paziņo, ka vēl nav atvērts publiskai pieejai.

Iespējams, ka maldos, bet stils atgādina kautko starp altavista.com un yahoo meklētāju dizainu, tikai šoreiz vairāk tumši zilā krāsā.

Jaunais resurss jau ir pamanījies ievietot pāris zīmīgu frāžu galvenajā lapā, piemēram, to, ka tas būs bezpeļņas un peļņā dalīsies ar apmeklētājiem. Tomēr īstu naudu gan neizdosies dabūt nekādā ceļā, jo kompānija gatavojas pat nemaksāt saviem akcionāriem, lai tikai lietotājs varētu sērfot ar kvalitāti. AnooX taisās turēt zemu cenu par iespēju reklamēties uzņēmējiem savā resursā. Toties AnooX pats taisās nereklamēties, lai lieki netērētu naudu.

Strādāt AnooX plāno sekojoši: viņiem būs iespēja izdzīvot, jo tiks palielināts iespējamo sponsoru apjoms, kamēr viņi aizliegs iejaukt starp meklējamo rezultātu izvadu kādas organizācijas reklāmu. Šajā tekstā gan nekas netika teikts par to ka lietotājs meklēšanas laikā netiks appludināts ar reklāmu pirms rezultātu saņemšanu.

Ir vēlams atcerēties šo resursu, ja nu gadījumā nākotnē Anoox kļūs par to ko viņš solās un nākamie lietotāji domā.

[b]Papildinājis oollee:[/b]
Anoox atšķirsies no pārējiem meklētājiem, jo ļaus lietotājiem novērtēt meklēšanas rezultātus – katrs lietotājs vienreiz varēs nobalsot par vienu atslēgas vārdu. AnooX uzskata, ka šādi spēs iegūt daudz precīzākus rezultātus nekā ģenerējot tos automātiski.

Avots: anoox.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us