Kā izskatīsies Apple iPhone 5?

Ja Apple ievēros savu tipisko grafiku, septembra sākumā gaidāma liela preses konference, kuras laikā uzņēmums nāk klajā ar jauniem produktiem. Tiek baumots, ka šī gada konferencē Apple atklās jaunāko iPhone viedtālruņa versiju.

Konkrēta informācija par to, kā izskatīsies jaunais iPhone, nav pieejama, taču tas neliedz jaunumu portāliem nākt klajā ar savām versijām par jauno viedtālruni. Jaunumu portāls [i]PC Mag[/i] apkopojis astoņas dažādas versijas par iPhone 5 iespējamo izskatu. Dažādajās versijās tomēr manāmas arī kopīgas pazīmes – visi uzskata, ka jaunais tālrunis būs plānāks. Lielākā daļa uzskata, ka tam būs lielāks displejs, kas varētu konkurēt ar lielajiem Android viedtālruņu displejiem. Taču tas nenozīmē, ka pats viedtālrunis būs lielāks, jo tiek runāts par [i]edge-to-edge[/i] dizainu – displejs stiepsies līdz pašām tālruņa korpusa malām.

Macworld Itālijas portāla versijā dzirdētas baumas, ka jaunajai iPhone versijai nebūs [i]home[/i] taustiņa. Lielā displeja apakšā varētu būt izvietots kontroļu vai vairākuzdevumu panelis.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132736.jpg[/img]
“Spiegu foto”, kas parādījās Francijā, daudziem lika noticēt, ka tajā patiešām attēlots jaunais iPhone. [i]Gizmodo[/i] ātri vien noliedza baumas, un tagad tiek uzskatīts, ka attēls ir [i]Photoshop[/i] lietotāja darbs. Attēlā redzamais viedtālrunis ir plānāks, taču īpaši neatšķiras no iPhone 4.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132754.jpg[/img]
Izplatītākās baumas par iPhone 5 ir saistītas ar tālruņa dizainu un izmēru – tas līdzināšoties iPhone 4 un vienīgā atšķirība būšot displeja izmērs. Zemāk izvietotajā attēlā redzama [i]9to5Mac[/i] redzams iPhone 4 un iespējamais iPhone 5 izskats.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132811.jpg[/img]
Dizaineris Maikls Bonikovskis noskaidrojis visas baumas par iPhone 5 un apkopojis tās vienā dizainā. Viņa viedtālruņa versijai ir platāks displejs, plānāks korpuss un alumīnija korpusa aizmugurējā daļa.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132827.jpg[/img]
Savu versiju par iPhone 5 piedāvā arī brazīļu dizaineris Giljermo Šasipens, kas paredz, ka jaunajai iPhone versijai būs lielāks displejs, HD kamera, turklāt tālrunis būs plānāks un tā antena būs izvietota citur.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132933.jpg[/img]
Augustā pēc [i]MacRumors[/i] lūguma [i]CiccareseDesign[/i] radīja savu versiju par jaunāko Apple viedtālruni. Attēlā redzams, ka dizaineri gaida platāku [i]home[/i] taustiņu, kas atbalstīs žestus, un dizainu, kas līdzinās Macbook Air dizainam.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132849.jpg[/img]
Viedtālruņu vāciņu ražotāji bieži vien ir tie, kas pirmie piedāvā savas versijas par gaidāmo viedtālruņu izskatu, un Ķīnas uzņēmums [i]Kulacase[/i] nav izņēmums. Viņu redzējums par iPhone 5 – lielāks displejs, cits kameras novietojums un dažas nelielas dizaina pārmaiņas.

[img]http://datuve/images/upload/20110817132947.jpg[/img]
[i]My Next[/i] bija viena no pirmajām vietnēm, kas, balstoties uz dažādajām baumām, izveidoja savu jaunā Apple iPhone versiju. Kā redzams attēlā, viņuprāt, jaunajam iPhone būs lielāks, skārienjutīgs [i]home[/i] taustiņš, lielāks displejs un plānāks korpuss.

[img]http://datuve/images/upload/20110817133006.jpg[/img]
To, cik precīzi izrādījušās šīs prognozes, uzzināsim, cerams, jau septembra sākumā.

[url=http://www.pcmag.com/slideshow/story/286205/what-the-iphone-5-might-look-like]PC Mag[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us