Kā briti sabojā fotokameras?

Sadzīves elektronika ikdienā tiek sabojāta daudzos un dažādos veidos, taču visbiežākie ir nokrišanas gadījumi. Apvienotās karalistes apdrošināšanas kompānija apkopojusi statistiku par savu klientu īpašumā esošo fotokameru sabojāšanas veidiem. Gandrīz visos gadījumos scenārijs ir savā ziņā smieklīgs un attaisnojumi ir bērnu līmenī.

Apmēram 75 procenti klientu fotoaparātus sabojājuši, nometot tos uz cietas virsmas (galda, grīdas, ārā uz ielas vai trotuāra), iemetot ūdenī vai krītot pašiem, un ierīces izmantojot kā spilvenus un aizsargus, lai netraumētos paši. Apmēram 14 procenti no šiem krišanas gadījumiem esot īpaši amizanta – kameras tiek sabojātas, fotogrāfiem iekrītot ūdenī ar visu fotoaparātu (piemēram, atkāpjoties no fotografējamās vietas un nepamanot ūdenstilpni), savukārt 12 procentos gadījumu kameru īpašnieki nokrituši ar kameru rokās.

[img]/images/upload/fallingcamera.jpg[/img]
Viena sestā daļa no kopējā aptaujāto skaita jeb 16,7 procenti pie kameras sabojāšanās vaino bērnus vai cilvēka labākos draugus – suņus. Interesanti, ka no kopējā par bojājumu ziņojušo lietotāju skaita atradušies 3%, kas savām kamerām pārbraukuši ar auto. Kāds fotogrāfs skaidrojis: „Es veicu dažus uzņēmumus savā dārzā. Kamēr mainīju lēcu, kamera izslīdēja. Es mēģināju triecienu mazināt, pasitot apakšā kāju, taču kamera tika aizsperta lejup pa betona pakāpieniem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us