K-Suns uzsācis tirgot kino mobilajos telefonos pasūtamas biļetes

To, ka pirkumiem tīmeklī ir nākotne, pierāda ne vien aizvien labāks serviss, ko piedāvā interneta veikali, bet arī strauji augošais internetā pieejamo pakalpojumu klāsts. Kinoteātris K-Suns sadarbībā ar portāliem bezrindas.lv un draugiem.lv izveidojis pakalpojumu, kas ļauj biļeti saņemt ar mobilā tālruņa starpniecību.

Jau no 27. marta pieejamais pakalpojums pēc būtības ir līdzīgs jau zināmu laiku pieejamajam Forum Cinemas (Coca-Cola Plaza) servisam, taču tā iespējas ir plašākas. Interneta portālā [url=http://www.bezrindas.lv]bezrindas.lv[/url] līdzās autobusu un pasākumu biļetēm nopērkamas arī kinoteātra biļetes iespējams ne tikai nosūtīt uz e-pastu un izdrukāt, bet arī nosūtīt uz mobilo tālruni īsziņas veidā.

[img]/images/upload/ebilete.gif[/img]
Šāda sistēma, kas ir Latvijā pirmais projekts, ļoti ērti lietojama arī portālā [url=http://www.draugiem.lv]draugiem.lv (sadaļā „kino”)[/url], kur iespējams izlasīt citu atsauksmes par filmām. Ejot iekšā kinoteātrī, pakalpojuma izmantotājam ir vai nu jāuzrāda uz tālruni atsūtītā īsziņa, vai nu jānosauc biļetes kods, kas atrodams saņemtajā ziņā.

Kā vēsta SIA „Mikromaksājumi” vadītājs Aigars Tatarčuks, sistēmas ieviešana bijusi ātra un vienkārša, jo uzņēmums jau ilgu laiku darbojas e-biļešu sfērā. Šobrīd tiek strādāts pie kino biļešu iegādes iespējas arī uzņēmuma WAP mājaslapā wap.bezrindas.lv, tādējādi piedāvājot operatīvi nopirkt biļeti, nestāvot garajā kino kases rindā. Runājot par uzņēmuma nākotnes plāniem, tikšot realizēta arī avio biļešu un viesnīcu rezervācijas iespēja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us