JVC prezentējuši divus Procision sērijas TV, kas taupa elektroenerģiju

Nav šaubu – aizvien lielāka pasaules elektrifikācija savā ziņā ietekmē gan siltumnīcas efekta gāzu izmešus, gan pasaules atkarību no naftas un tām valstīm, kurās šis produkts ir. JVC prezentējuši jaunus LCD televizorus no savas Procision sērijas – tie ir ne tikai plāni un tehnoloģiski bagāti, bet arī taupīgi. Ar 1080p ekrānu apveltītie tālrāži „apēdīs” mazāk par 20 vatiem, tādējādi skatītājiem nebūs jāuztraucas par elektrības rēķinu pēc nebeidzamas filmu skatīšanās.

„Zaļais dzīvesstils” joprojām ir stiepjams termins, kas var sevī ietvert gan atteikšanos no tehnoloģijām un auto, gan dabai draudzīgā ceļā ražotu tehnikas vienību pirkšanu, gan enerģiju taupošu produktu izmantošanu. JVC, tā pat kā neskaitāmi datorkomponenšu ražotāji, nolēmuši pievērsties trešajam, prezentējot divus LCD TV – 42 collu LT-42SL89 un 46 collu LT-46SL89. Abi televizori ir tikai 1,5 collas biezi (biezākajā vietā gan tās ir 3 collas), kas, pēc JVC vārdiem, arī ir draudzīgi videi, jo pēc ierīces kalpošanas beigām, izgāztuvē tiks atstāts mazāks daudzums plastmasu.

[img]/images/upload/jvc_slim.jpg[/img]
Ierīču plānums panākts ar aizmugurapgaismojuma tehnoloģijas uzlabošanas palīdzību – salīdzinājumā ar tipiskajām apgaismošanas ierīcēm, šī ir par 40% plānāka. Tas savukārt ļauj teju 12 kilogramus smagajai komponentei patērēt tikai 145 vatus elektrības (daudzkārt mazāk par klasiskajiem aizmugurapgaismojuma paneļiem, kas bez problēmām sasniedz 200W robežu). Tajā pat laikā JVC inženieri saglabājuši augstu spilgtuma līmeni, jo apgaismojums papildināts ar vairākām gaismu atstarojošām plāksnēm.

[img]/images/upload/jvc_diffusor.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us