JVC pāriet uz HD

Taimskvērā izvietoto reklāmas videoekrānu starpā beidzot ir parādījies kāds augstas kvalitātes jeb HD videoekrāns – JVC atjaunotais ekrāns ir pirmā 720p izšķirtspējas reklāma šajā slavenajā Ņujorkas (ASV) kvartālā. Jaunais ziņojumu dēlis sastāv no trim LED ekrāniem – viena liela, un diviem mazākiem.

„Taimskvērs ir nedaudz mainījies šo 30 gadu laikā, kad JVC ir šeit, taču tas turpina dzīvot saskaņā ar savu „pasaules krustceles” iesauku,” skaidro JVC America vecākais viceprezidents.

Viņš uzsver, ka daudzajiem miljoniem apmeklētāju galvenais uzmanības piesaistītājs ir spilgtās gaismas un reklāmas: „Mēs uzskatām, ka mūsu jaunā HD reklāma radīs daudzus patīkamus brīžus, pateicoties apbrīnojamajai izšķirtspējai un kreatīvajai pieejai triju LED displeju izvietojumā.”

[img]/images/upload/jvcts1.jpg[/img]
Centrālais HD ekrāns rāda 1280×720 punktu izšķirtspējā un tas nodrošina 60 kadru parādīšanu sekundes laikā. Ekrāna izmērs ir 5,8 x 10,4 metri un svars ir teju 5700 kilogrami.

Divi mazākie ekrāni – slīdošās lentas zem centrālā ekrāna un ap bumbu zemeslodes formā – nodrošina attiecīgi 100×2014 un 100×1344 pikseļu izšķirtspēju.

[img]/images/upload/ts.jpg[/img]
Visu triju ekrānu izveidei izmantotas 1266400 LED diodes.

JVC skaidro, ka ekrānu izveidošanai un uzstādīšanai bija nepieciešami 910 metri datu kabeļu, 800 metri enerģijas kabeļu un 380 metri tērauda stieņu rāmja izveidei.

„Atjaunojot Taimskvēra ekrānu, JVC parāda kvalitāti, kura kompāniju padarījusi par līderi audio un video produktu izstrādē – inovācijas, kvalitāte un uzticamība,” skaidro Harijs Koglans (Harry Coghlan), ekrāna izgatavotājfirmas Clear Channel Spectacolor prezidents.

[img]/images/upload/jvcts2.jpg[/img]
Kvartāla ziemeļaustrumu stūrī – uz 43.ielas un Brodvejas stūra – ekrāns stāvējis kopš 1979.gada un kopš 1999.gada kompozīcijā parādījies slavenais globuss.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us