Jauns Firefox popularitātes rekords

Pārlūka Mozilla Firefox lietotāju skaits sasniedzis jaunu rekorda atzīmi. Saskaņā ar kompānijas [url=http://www.onestat.com/html/aboutus_pressbox40_browser_market_firefox_growing.html]OneStat [/url]datiem, kurus piektdien publicēja [url=http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/4406204.stm]BBC News[/url], tagad šī pārlūka lietotāju skaits visā pasaulē sastāda 11,5 procentus. Kā zināms, pirms gada pārlūks tika palaists publiskai ekspluatācijai apstākļos, kad pārlūku tirgu gandrīz pilnībā bija aizņēmis operētājsistēmā Microsoft Windows iebūvētais Internet Explorer.

Firefox palaišanai, kurš tiek atzīts par drošāku un ērtāku, sekoja liela apjoma informatīva kampaņa, un produkts ātri ieguva popularitāti un daudzu interneta lietotāju uzticību. Vislielākie pārlūka cienītāji, pēc OneStat datiem, ir ASV iedzīvotāji, kur Firefox lieto 14,1 procenti interneta lietotāju. Lielbritānijā šis radītājs sastāda 4,9 procentus.

No jauna publicētie OneStat dati liecina par to, ka Internet Explorer daļa pasaulē tagad sastāda 85,5 procentus. Tāpat kompānija atzīmē pārlūka Safari popularitātes celšanos priekš Apple Macintosh platformas un nelielu pārlūka Opera popularitātes pazemināšanos, kurš nesen kļuva bezmaksas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us