Jaunie MS biznesa plāni

Programmēšanas valodas Visual Basic, Visual C++, Visual Studio, Visual C#, Visual J# un SQL Server tiks pārrakstītas papildus jaunās versijās, pielāgojot tās neprofesionālo, amatieru vai vispār neprogrammējošo cilvēku lietošanai. Microsoft ir aprēķinājis, ka eksistē 18 miljoni jeb divreiz vairāk par programmētājiem, personu, kas vēlas uzsākt programmēt vai mazliet paniekoties ap kodiem.

Tādēļ jaunās versijas iekļaus sevī salīdzinoši vienkāršu darba vidi ar ierobežotām funkcijām. Piemēram, būs iespēja radīt klienta puses programmatūru, bet lai sāktu programmēt savus ‘lielos projektus’, būs jāpērk jauna pilnā versija.

Šādi Microsoft cer panākt vairākus mērķus. Tiks pārdotas un reklamētas vairākas Microsoft radītās programmas, kurām līdz šim bija konstants noiets. Jauno censoņu idejas būs iespējams pārņemt Microsoft produktu izstrādē, jo nedēļas nogales programmētāji nav instruēti īpaši aizsargāties ar patentiem. Nevēlamās klienta aplikācijas varēs izmainīt paši klienti.

Gaidāmā cena būs daži desmiti dolāru. Būs, protams, arī ierobežojumi. Nedrīkstēs palaist iesācēju programmēšanas valodu uz vairākprocesoru datoriem, datoriem ar vairāk nekā gigabaitu atmiņas, kā arī datubāzes izmērs nevarēs pārsniegt 1GB. Katrs kopējais iesācēja komplekts būs aptuveni 30 MB liels. Atbalsts no Longhorn šim projektam jau ir garantēts.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us