Jauni HP mājas serveri Mac un PC lietotājiem

[url=http://www.hp.com/united-states/campaigns/mediasmart-server/]HP MediaSmart serveri[/url] piedāvā vienotu failu glabātuvi mājas tīklā. Sakarā ar to, ka digitālie fotoaparāti un videokameras ir kļuvuši vieglāk pieejami, digitālās multivides lietojums ir kļuvis populārāks. Daudzi cilvēki veido video mājas apstākļos, saglabājot tos formātos, kurus viegli uzglabāt datorā.

Šo failu lietošana un uzglabāšana mājas tīklā var izrādīties par sarežģītu cilvēkiem, kam nav pietiekamu tehnisko zināšanu. Lai apmierinātu digitālo labumu baudītāju vēlmes un vajadzības, HP laiduši klajā divus serverus lietošanai mājas apstākļos – HP MediaSmart ex485 un ex487.

[img]/images/upload/313212.jpg[/img]
Abos serveros ir Intel Celeron 2GHz procesors un 2GB DDR2 RAM atmiņa. Tāpat ir iekļautas dažādas specifiskas HP programmas, kas padara digitālā satura uzglabāšanu un pārvaldīšanu vieglāku. HP Media failu kopēšanai un centralizēšanai no visa tīkla, iTunes serveris mūzikas bibliotēku lietošanai un apkopošanai, kā arī programmas attēlu apskatei.

Džeisons Zadžaks (Jason Zajac) no HP saka: „Pieaug to Mac un PC lietotāju skaits, kuru ierīcēs tiek uzglabāti pat vairāki tūkstoši failu. HP MediaSmart serveri aizsargā, uzglabā un organizē šos failus no visa tīkla.” Abus serveru atmiņu var palielināt līdz 9TB.

Mazumtirdzniecībā serveri parādīsies februārī, savukārt pasūtījumi tiks pieņemti sākot ar 2009.gada 5.janvāri. ex485 ar 750GB atmiņu maksās 599 ASV dolārus, savukārt ex487 ar 1,5TB atmiņu – 749 dolārus.

[img]/images/upload/hp1-550×400.jpg[/img]
Vairāk informācijas – [url=http://www.hp.com/united-states/campaigns/mediasmart-server/]HP[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us