Jaunais iPhone, visticamāk, tiks prezentēts 7. jūnijā

Pēdējo divu nedēļu laikā internetu ir pāršalcis jaunumu vilnis par jauno Apple veikumu – ceturtās paaudzes iPhone viedtālruni. Taču visos attēlos un video redzētais viedtālrunis ir tikai prototips. Šodien Apple paziņoja par kādu pasākumu, kura ietvaros tad arī visticamāk tiks prezentēts jaunais iPhone.

Iepriekš tika paredzēts, ka Apple WWDC (Worldwide Developer Conference) konference sāksies šī gada 23.jūnijā, ņemot vērā Apple veikto kāda Sanfrancisko konferenču centra rezervēšanu. Taču šodien Apple nāca klajā ar paziņojumu, ka konference sāksies 7.jūnijā un ilgs 4 dienas – līdz 11.jūnijam. Pagājušā gada 8.jūnijā Apple prezentēja iPhone 3GS.

„Šogad WWDC konference piedāvās izstrādātājiem lekcijas un dažādas laboratorijas, lai šie cilvēki labāk iepazītu iPhone OS 4, pasaulē progresīvāko mobilo operētājsistēmu,” stāsta Apple iPhone Software viceprezidents Skots Forstells ([i]Scott Forstall[/i]). „WWDC piedāvā izstrādātājiem unikālu iespēju darboties kopā ar Apple inženieriem un interfeisa veidotājiem, lai izstrādātāji pēc tam varētu vēl vairāk uzlabot savas iPhone un iPad programmas.”

No informācijas, kas pagaidām pieejama par jauno iPhone, var secināt, ka tas būs plānāks un nedaudz smagāks (jaunā, ietilpīgākā akumulatora dēļ). Viedtālruņa aizmugurē būs jauna kamera ar LED zibspuldzi, tā priekšpusē – kamera video konferencēm. Neapstiprinātas baumas sniedz informāciju, ka jaunajam iPhone būs displejs ar 640×960 pikseļu izšķirtspēju.

[url=http://www.dailytech.com/Next+Gen+iPhone+Likely+to+be+Officially+Revealed+at+WWDC+June+7/article18255.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us