Jaunais biznesa Skype

[url=http://skype.com]Skype[/url] lietotāji tagad var izveidot konferences zvanus ar vairāk kā 500 dalībniekiem katrā zvanā, pateicoties jaunajam servisam, ko piedāvā kompānija [url=http://www.vapps.com/]Vapps[/url], vakar paziņoja abu kompāniju izpildvaras. Abas kompānijas trešdien palaida [url=http://highspeedconferencing.com/]HighSpeedConferencing.com[/url], ar kura palīdzību [i]Skype[/i] lietotāji var pierakstīties vienā no bezmaksas konferenču istabām. Konferenču dalībnieki varēs izmantot arī stacionāros telefonus, bet lielākos attālumos par to būs jāmaksā. [i]Skype[/i] lietotājiem šis prieks būs bez maksas.

Kā zināms pagājušajā mēnesī [i]Skype[/i] paziņoja, ka visi [i]SkyoeOut[/i] zvani ASV un Kanādas teritorijā būs bezmaksas. Kompānija cer, ka bezmaksas zvani šajās valstīs palielinās [i]Skype[/i] popularitāti, un piesaistīs lietotājus pie [i]Skype[/i] maksas pakalpojumiem.

Jaunā konferenču sistēma šķiet tiek mērķēta uz maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo [i]Skype[/i] cenšas iegūt ietekmi biznesa pasaules telefonijas sakaros, tā apalvo Rebeka Svensena, VoIP analītiķe. “Es uzskatu, ka [i]Skype[/i] cenšas panākt, lai viņi (uzņēmēji) saparastu, ka lietot [i]Skype[/i] ir daudz lētāk, kā tradicionālos telefona sakarus.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us