Jaunais Apple MacBook ar Intel Core 2 Duo procesoru

Apple MacBook savus lietotājus iedala divās grupās – cietie rieksti, tie ir Apple fani, kuriem patīk un vienmēr ir paticis MacBook, un otra grupa – “mainīgie”. Tie ir Windows PC lietotāji kas ir gatavi pamēģināt MacBook. Balstoties uz pozitīvo pieredzi ar Apple iPod, šo “mainīgo” lietotāju skaits palielinās ar katru dienu. Tāpēc trīs jaunākie MacBook modeļu veidi ir aprīkoti ar Intel Core 2 Duo procesoriem, pateicoties kam MacBook ir kļuvis par 25 % ātrāks.

Pateicoties šīm izmaiņām, uz MacBook var ne tikai darbināt Windows programmatūru, bet arī darīt to ātrāk kā jebkad agrāk.

Pirmais ir 1.83 GHz baltais modelis, otrais, arī balts, bet ar 2.0 GHz procesoru un trešais, melnais arī ar 2.0 GHz procesoru. Visi modeļi ir 1 collu biezi. Katrs standarta modelis aprīkots ar AirPort Extreme, Bluetooth 2.0 + EDR (Enhanced Data Rate ir daudz ātrāks par agrāko Bluetooth), iebūvētu Ethernet, diviem USB 2.0 portiem un FireWire 400 portu. Ierīcei ir 13 collu displejs un 200GB cietais disks.

Katram no MacBook’iem ir daudz multimēdiju [i]fīčas[/i]. Iebūvēta iSight video kamera priekš konferencēm un iLife – aplikāciju pakotne multimedia skatīšanai un radīšanai. iLife pakotnē ietilpst iPhoto, iMovie HD, iDVD un GarageBand (atļauj ierakstīt un atskaņot mūziku). Pakotnē ir iekļauta jauna programma iWeb, kas domāta WEB saitu veidošanai un ļaus padalīties ar saviem attēliem tīmeklī.

Jauno MacBook modeļu cena sākas no 1099 dolāriem un palielinās atkarībā no komplektācijas, piemēram, operatīvās atmiņas palielināšana līdz 2 GB.

Avots: www.newsfactor.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us