Jauna Softkey pārstāvniecība

Kompānija SoftKey – tas ir viens no labākajiem programmnodrošinājuma interneta veikaliem Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Bulgārijā, bet tagad – arī Baltijā, kurš piedāvā pircējiem plašu sortimentu, dažādus apmaksas veidus, operatīvu (bieži vien – tūlītēju) pasūtījuma apstrādi, pasūtījuma izpildes procesa izsekošanu personīgajā sadaļā, dažādas programmnodrošinājuma ražotāju un veikala piedāvātās atlaides.

2005. gada 17. novembrī, Maskava – Rīga – programmnodrošinājuma interneta supermārkets SoftKey paziņojis par oficiālu jaunas pārstāvniecības atvēršanu. Par kārtējo valsti, kuras lietotājiem kļuvuši pieejami Softkey pakalpojumi, kļuvusi Latvija ([url=http://www.softkey.lv]www.softkey.lv[/url]).

Šā gada marta beigās kompānija Softkey atvērusi biroju Igaunijā, un tas kļuva par pirmo soli, apgūstot Baltijas valstu tirgu. Līdz ar Latvijas pārstāvniecības darbības uzsākšanu, kas tika nodrošināta pēc Softkey-Igaunija (www.softkey.ee) iniciatīvas un ar tās atbalstu, var tikt uzsāktas sarunas par pārstāvniecības paplašināšanu Baltijas valstīs un kopīga biroja (Softkey-Baltija) izveidošanu.

“Baltijas valstu tirgi gan no ekonomiskā, gan no teritoriālā viedokļa ir līdzīgi viens otram. To nosaka ģeogrāfiskais izvietojums un attīstības virzienu līdzība pēdējo gadu laikā. Tieši tāpēc mums šķiet loģiski attīstīt nevis katras valsts atsevišķo pārstāvniecību, bet kopīgo Baltijas virzienu. Tas tomēr neizslēdz mājaslapas un maksājumu sistēmu izvietojumu katrai valstij atsevišķi”, – apgalvo Softkey ģenerāldirektors Fēlikss Mučniks ([i]Felix Muchnik[/i]).

“Novērtējot Softkey-Igaunija pusgada darbības rezultātus, esam nolēmuši, ka mums ir vēlēšanās un iespējas turpināt projekta attīstību,” – notikumu komentē Jevgēnijs Savickis ([i]Eugene Savitsky[/i]), Softkey- Igaunija vadītājs. “Šodien Latvija, pēc tam – un tas ir loģiski – Lietuva. Kopā ar tirgus attīstību, attīstīsimies arī mēs paši”.

Tāpat kā Igaunijā, arī Latvijā interneta veikala darba valodas būs divas – krievu un latviešu. Baltijas valstīs tā ir tradicionāla prakse. Abu valodu izmantošana dod iespēju maksimāli paplašināt potenciālo klientu loku un piedāvāt viņiem ērtu programmnodrošinājuma izvēles un iegādes procesu.

Paziņojums presei no Softkey.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us