Jauna Nintendo DS versija varētu tikt prezentēta jau šogad

Populārais japāņu ziņu portāls Nikkei Net ziņo, ka vēl šī gada laikā Nintendo plāno laist apgrozībā jaunu portatīvās konsoles DS modeli. Paredzams, ka tas būs apgādāts ar labām bezvadu tehnoloģijām, iebūvētu fotokameru un mūzikas atskaņotāju, kas līdz šim bija Nintendo DS trūkums.

Daudzi patērētāji DS portatīvās ierīces mūzikas atskaņotāja neesamību sauca par vienu no galvenajiem iemesliem, kādēļ izvēlēts Sony ražotais PlayStation Portable. Japāņi to sapratuši un jaunajā versijā tiks iekļauts ne tikai mūzikas atskaņotājs, bet arī fotokamera – šīs funkcijas esamība pavērs jaunas iespējas spēļu izstrādē (piemēram, dažādas puzles ar paša fotografētiem skatiem u.tml). Tāpat jaunā versija, kuru, iespējams, prezentēs jau ceturtdien, varētu tikt apgādāta ar bezvadu tehnoloģijām interneta piekļuvei.

[img]/images/upload/nintendo_ds_cam.jpg[/img]

[i]Jaunā konsole – trīs vienā[/i]

Pirmā Nintendo DS paaudze veikalos nonāca 2004. gadā, kuru turpināja DS Lite 2006. gadā. Visā pasaulē kompānija pārdevusi vairāk nekā 77,5 miljonus portatīvo izklaides ierīču. Paredzams, ka jaunā konsoles versija maksās 188 ASV dolārus, kas ir visnotaļ normāli, salīdzinājumā ar patreizējās konsoles cenu – 158 dolāriem. Nintendo visticamāk tirgus iekarošanu sāks ar Japānu, kur izlaidīs vairākus simtus tūkstošu DS.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us