Jaunā MacBook korpuss varētu būt “tēsts” no alumīnija

Tiem, kas šajās dienās plāno iegādāties jaunu (vai lietotu) Apple ražoto MacBook, derētu pagaidīt – ja var ticēt [i]9to5mac[/i] portālam, kompānija jau 14.oktobrī prezentēs jauno MacBook versiju. Tā varētu būt pilnīgi atšķirīga stila un korpuss iespējams tiks veidots no alumīnija gabala, to attiecīgi apstrādājot.

9to5mac apgalvo, ka viņu avoti piegādājuši ziņas par pavisam jauna tipa ražošanas procesu, kas varētu būt svarīgākais MacBook jaunums. Tehnoloģiju jau iesaukuši par „MacBook Brick”, jo šobrīd pieejamā informācija liecina, ka ierīces korpuss varētu tikt darināts no alumīnija bloka, nevis plāksnes, kuru iespiež vēlamajā formā. Šādu metāla „kluci” plānots izgriezt ar lāzeru un ūdens strūklu palīdzību.

[img]/images/upload/overview_hero20080226.jpg[/img]

[i]Šobrīd aktuālais MacBook dizains[/i]

Kas nav mazsvarīgi, Apple šādu korpusa izgatavošanas tehnoloģiju plāno attīstīt tikai savā ražotnē un neļaut to darīt kādam Ķīnas vai citas drakonvalsts ražotājam ar kuru noslēgti ražošanas līgumi. Tiek lēsts, ka šāds ražošanas process varētu pat samazināt datora izmaksas un tajā pat laikā padarīt ierīci stiprāku (metālu locīšanas laikā materiāls zaudē stiprību).

Ņemot vērā Apple kultu, jauno datoru pircējiem iesakām uzgaidīt šo nedēļu, lai redzētu – ir vērts vai nav. Savukārt lietoto ierīču pārpircējiem steiga arī nav labākais risinājums, jo pēc jaunas ierīces laišanas apgrozībā parasti tiek samazināta lietoto cena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us