Jauna digitālā foto definīcija: Canon EOS 5D Mark II spoguļkamera

Canon beidzot prezentējuši ilgi gaidīto EOS sērijas Mark produktu atjauninājumu – EOS 5D „kompaktās” pilna kadra spoguļkameras turpinātāju 5D Mark II. Kamerai ir 21 megapikseļa CMOS sensors, ISO 50 – ISO 25600 gaismjutību un vairākas jaunas iespējas, piemēram, 1080p HD videomateriālu ierakstīšana un LiveView.

Par attēla kvalitāti rūpēsies ne tikai pilna kadra (24x36mm) sensors, bet arī DIGIC IV attēla procesors un integrēts sensora putekļu tīrītājs. Pirmā EOS sērijas kamera, kas spēj ierakstīt video, var lepoties arī ar visai ātru fotografēšanas režīmu – 3,9 kadri sekundē (bez apstājas šādi iespējams nofotografēt līdz 310 kadriem), savukārt HD video filmēšanas režīms ir tikpat kvalitatīvs kā videokamerām un piedāvā 30 kadru sekundē lielu ieraksta ātrumu.

[img]/images/upload/EOS5DMarkII_1.jpg[/img]
„Profesionālie fotožurnālisti un kāzu fotogrāfi jau šobrīd izvēlas EOS 5D tā patīkamā izmēra un nepārspējamās attēla kvalitātes dēļ. HD video filmēšanas pievienošana atver jaunu lappusi EOS vēsturē. EOS lietotāji iegūst jaunas iespējas, lai uzņemtu un dalītos ar saviem stāstiem,” skaidro Mogens Jensens (Mogens Jensen), Canon patērētāju attēlveides grupas vadītājs.

[img]/images/upload/EOS5DMarkII_2.jpg[/img]
Pilnu kameras specifikāciju var lasīt DP review [url=http://www.dpreview.com/news/0809/08091705canon_5dmarkII.asp#specs]mājas lapā[/url].

[img]/images/upload/EOS5DMarkII_3.jpg[/img]
Eiropas Savienībā kameras korpusa cena būs apmēram 2500 eiro, taču par kameras un EF 24-105 L objektīva komplektu būs jāmaksā 3300 eiro. Veikalos produkts nonāks novembrī.

Foto: dpreview.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us