Jau rīt būs pieejama Windows Vista pirmā servisa paka [PAPILDINĀTS]

Jau rīt lejupielādei varētu būt pieejama Windows Vista operētājsistēmas ilgi gaidītā pirmā servisa paka, kas izlabos pieļautās kļūdas un paplašinās operētājsistēmas iespējas. Atjauninājumā ne tikai izlabotas iepriekš pieļautās kļūdas, bet arī veikti vairāki vitāli svarīgi uzlabojumi, to skaitā arī failu lēnīgā kopēšana, kas nu esot kļuvusi teju divreiz ātrāka.

Servisa paka (SP1) būs pieejama divos dažādos veidos – vai nu kā atsevišķa instalācija, kas lejupielādējama no Microsoft Download Center, vai nu kā klasiskais atjauninājums, kas datoros lielākoties automātiski tiek lejupielādēts caur Windows Update sistēmu. Microsoft ziņo, ka atjauninājums nav savietojams ar daudziem novecojušiem dziņiem (drivers), tādēļ nebūs iespējama servisa pakas uzinstalēšana: „Windows Update nepiedāvās pirmās servisa pakas lejupielādi, ja datorā nebūs uzlikti savietojami dziņi,” paziņojumā sacījis Microsoft runasvīrs.

Tikai dienu vēlāk – trešdien – veikalu plauktos sāks ienākt Windows programmatūras pakas, kurās jau būs iekļauti SP1 uzlabojumi. Jāpiezīmē, ka pavisam nesen Microsoft pazemināja jaunākās operētājsistēmas cenas, tādējādi šis varētu būt labs brīdis, kad sākt domāt par pāriešanu uz Windows Vista.

PAPLDINĀTS:
Windows Vista servisa pakas iespējams lejupielādēt no [url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b0c7136d-5ebb-413b-89c9-cb3d06d12674&DisplayLang=en]šīs[/url] un [url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=874a414b-32b2-41cc-bd8b-d71eda5ec07c&DisplayLang=en]šīs[/url] adreses (attiecīgi 32 un 64 bitu operētājsistēmas versijām).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us