Japāņu Dryer Box izžāvēs nogrimušu mobilo telefonu

Liels skaits mobilo telefonu “iet bojā” sakarā ar nokļūšanu ūdenī. Nav svarīgi, vai tā ir peļķe vai strūklaka – rezultāts ir viens. Japāņu izgudrotāji nolēma cīnīties ar šo nelaimi un izstrādāja Dryer Box – speciālu ierīci mobilo telefonu žāvēšanai.

Japāņu izgudrotāji bieži pārsteidz ar neparastām, bet noderīgām iekārtām. Viņi var izstrādāt daudzas interesantas lietas. Pat rotaļlietas ir uzmanības vērtas. Nevajag aizmirst arī par uzņēmumu Thanko, kura izgudroja MP3-pleijeri, kuru var ielikt ausī un skavotāju ar USB huba funkciju. Bet ideja ar Dryer Box var būt ne tikai interesanta tiem, kuri nav pārāk uzmanīgi ar saviem mobilajiem telefoniem.

[img]http://datuve/images/upload/20100816133319.jpg[/img]

Tagad japāņi nolēma, ka ir laiks glābt samirkušus mobilos telefonus ar speciālā Dryer Box palīdzību. Pēc NY Daily News datiem, speciālā krāsns ir paredzēta mobilo telefonu žāvēšanai, kuri iekrituši ūdenī. Uz doto brīdi šādas ierīces jau ir plaši izplatītas Japānā un ir pieejamas lietotājiem dažos tehnikas veikalos.

Turklāt nav nepieciešams pirkt Dryer Box. Pakalpojums tiek piedāvāts “cietušo” aparātu lietotājiem par 1000 jenām: konvertējot, dolāros sanāk tikai $12. Var mēģināt izžāvēt savu telefonu, kas iekritis ūdenī (jūrā, peļķē, podā vai kādā citā tvertnē ar šķidrumu).

Process aizņem pusstundu un dažos gadījumos tiešām iedarbojas. Ja Dryer Box nepalīdzēs, klientam vienkārši atgriezīs naudu.

Kā avots izmantota NY Daily News (www.nydailynews.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us