Japāņi radījuši caurspīdīgu telefonu

Japānas mobilo sakaru operators KDDI turpina pārsteigt neparasto telefonu piekritējus. Piemēram, telefonam no X-Ray no ‘iida’ virknes ir caurspīdīgs korpuss.

Kompānija KDDI ir pazīstama Uzlēcošās saules valstī ar pastāvīgiem mēģinājumiem radīt kaut ko oriģinālu vai pārsteigt savus klientus ar jauniem pakalpojumiem. Tā sadarbojas ar slaveniem mobilo ierīču ražotājiem, ražojot jaunos mobilo telefonu modeļus, ka arī ar populāriem pakalpojumiem, kā Skype.

Tagad kooperācijai pieslēdzās arī Japānā slavens dizaineris Tokudžins Jošioka (Tokujin Yoshioka), puscaurspīdīgu materiālu lietošanas piekritējs. Tieši viņam pieder jaunā salokamā viedtelefona X-Ray dizains, ziņo Electronista.

[img]http://datuve/images/upload/20101020185123.jpg[/img]

Ierīces korpuss tiks veidots no puscaurspīdīga plastika, kas ļaus ieraudzīt visu tā “pildījumu”. X-Ray augšējā panelī no ārpuses ir neparasts elements- gaismas diožu displejs ar 7х102 pikseļu izšķirtspēju. Tajā būs redzams laiks, dati par saņemtajām īsziņām un saņemtajiem zvaniem.

[img]http://datuve/images/upload/20101020185141.jpg[/img]

X-Ray ir uzstādīts QSD8650 Snapdragon procesors, CDMA un GSM moduļi, 3 collu šķidro kristālu displejs, microSD kartes slots un 8 megapikseļu kamera. Turklāt, ir arī 1-Seg digitālais TV tūneris un NFC čips bezkontaktu maksājumiem.

Uz doto brīdi nav informācijas par ierīces rekomendējamo cenu un tā izlaišanu pārdošanā.

Kā avots izmantota Electronista.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us